Як зберігати рибу.

Звичайно, найкраще сьесть рибу свіжої відразу після того, як вона була куплена. Якщо цього не вийшло, то для того, щоб зберегти всі її цінні властивості, потрібно правильно зберігати рибу в холодильнику.
Інструкція
1
Якщо риба була куплена мороженої, і ви не збираєтеся готувати її відразу, то заберіть її в морозильну камеру, щільно загорнувши в поліетиленовий пакет.
2
Живу рибу краще зберігати в воді, але тільки до тих пір, поки вона не засне. В цьому випадку рибу необхідно відразу ж дістати з води і приготувати для подальшого зберігання.
3
Свіжу рибу , яку необхідно зберегти в холодильнику, промийте під проточною холодною водою, видаліть у неї зябра. Розріжте черевце і видаліть нутрощі, при необхідності скористайтеся для цього кухонними ножицями. Рибу почистіть від луски, промийте ще раз і обсушіть тушку зсередини і зовні паперовими кухонними рушниками або серветками.
4
Зсередини і зовні злегка присипте тушку крупною сіллю, загорніть її в харчову плівку і покладіть в камеру холодильника, призначену для зберігання риби. Температура зберігання в ній повинна бути вище 0оС. В таких умовах риба зберегтися протягом 4-5 днів.
5
Для більш тривалого зберігання рибу необхідно буде заморозити. Для цього оброблену рибу цілу або нарізану великими шматками, загорніть щільно в харчову плівку і розкладіть в морозильній камері не надто близько один до одного, щоб процес заморозки пройшов швидше.
6
Якщо поблизу немає холодильника, то рибу потрошать і, не промиваючи, пересипають зсередини і зовні сіллю, перекладають кропивою і складають у плетену корзину. Таким чином рибу можна зберегти протягом 6-8 годин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pxd5nZTCGrk
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна розморожувати рибу в теплій воді.
Корисна порада
Размораживать рибу можна тільки один раз. Для цього її необхідно помістити на нижню полицю холодильника. Якщо процес потрібно прискорити, то розморозити рибу можна при кімнатній температурі, в холодній підсоленій воді або молоці.