Як закінчити лист.

Існує безліч способів закінчити лист , проте більшість людей стандартно використовують кілька формальних кінцівок. Тому нам все буде не зайве ознайомитися з додатковими ідеями закінчення письма, які надихнуть нас на щось окрім як «щиро ваш».
Вам знадобиться
  • Ручка
  • Папір
Інструкція
1
Найчастіше лист закінчують прощальним виразом, потім ставлять кому, а потім своє ім'я або підпис.
2
Прощальне вираз закінчує будь лист . Найчастіше ми використовуємо щось ніби «З повагою» або «Щиро Ваш». Це класичні закінчення письма, але трохи набили оскому. Вони прекрасно підходять для бізнес комунікацій, але краще не використовувати їх в особистому листуванні. Інакше це буде звучати досить холодно.
3
Якщо ви пишете лист членам сім'ї, родичам або коханим, використовуйте більш неформальний спосіб закінчити лист : «Поки», «Скоро побачимося», «До скорого» , «З Любов'ю».
4
Коли ви пишете лист тому, кого ви знаєте особисто, але не можете віднести цю людину в коло друзів, кращий спосіб закінчити лист - використовувати фрази на кшталт «С нетерпінням чекаю відповіді »,« Пока! »або« З найкращими побажаннями ».
5
Коли ви закінчуєте писати лист з організації в організацію, перед відправкою обов'язково переконайтеся, що вихідний документ складено на бланку вашої компанії.