Як прикрасити коробку. Як зробити коробку для прикрас.

Хто з нас не любить отримувати подарунки ?! Великі і маленькі, шикарні і скромні, забавні і корисні, з приводу і без нього. Але є ще особлива категорія громадян, яка любить подарунки дарувати, вкладаючи в них не тільки кошти, а й душу. Ця категорія простих романтиків отримує ні з чим не порівнянне задоволення, лицезрея сліпуче сяйво очей, радість і захват. Це люди - повелителі посмішок та гарного настрою, вміють перетворювати монотонну буденність на свято.
Інструкція
1
Вибір подарунка - ціле мистецтво. Чи не менше кмітливості потрібно і при виборі способу його вручення. А як важлива приваблива упаковка, не варто й говорити. Адже у всьому цьому процесі важливий ефект несподіванки, момент таємничості, якоїсь загадки.
2
Як же можна прикрасити подарункову коробку? Якщо ви не належите до розряду «народних умільців», варіантів не так вже й багато: загорнути в подарунковий папір або фольгу, підв'язати стрічкою, супроводивши все оригінальної листівкою . А для тих, хто не проти трохи повозитися, отримати і подарувати масу приємних вражень, способів проявити свою творчість нескінченна безліч.
3
Спочатку визначитеся, на чому буде основний акцент, на оформленні самої коробки або на підборі аксесуарів до неї. Що стосується коробки, її можна обклеїти кольоровим папером, варіюючи поєднанням кольорів, матеріалів і геометрії. Можна використовувати елементи вишивки, аплікації, теснения, пап'є-маше або орігамі. До речі, і саму коробку можна виконати в стилі орігамі, виглядає дуже оригінально. Можна зробити дивовижний орнамент з різних «сипучих» матеріалів, посадивши їх на клей або лак, починаючи від всіляких круп, зернових і бобових і закінчуючи піском, черепашникової крихтою та іншим.
4
Пам'ятайте, що вміло підібрані аксесуари здатні перетворити навіть звичайну однотонну коробку. Це можуть бути шикарні банти або квіти з картону і кольорового паперу, наприклад витончені дрібні трояндочки, які легко скручуються з вузьких кольорових смуг і сплітаються в довільний візерунок. Їх можна виконати так само з вузьких стрічок і будь-якої зручної матерії. Але якщо ви вирішили перевершити самого себе, спробуйте техніку квілінгу, використовуючи кольоровий папір або тасьму.
5
Не шкодуйте про витрачений час, воно з лишком окупиться солодкими хвилинами задоволення і залишить довгу пам'ять про себе.