Як бути красивою навесні.

Після зимових холодів і похмурих днів настає весна, і так хочеться зустріти її у всеозброєнні, допомогти організму знову розквітнути разом з прокидається природою. Щоб бути красивою навесні , необхідно привести в порядок шкіру і волосся, очистити організм від скупчилися за зиму шлаків. Це як косметична прибирання, яка необхідна для оновлення не тільки тіла, а й душі.
Інструкція
1
Зверніть увагу на шкіру, адже вона перенесла взимку чимало стресів. До травня у вас є час зробити глибокі очищаючі процедури у косметолога, в домашніх умовах поробіть легкі пілінги і зволожуючі маски. В якості денного крему теж краще вибрати зволожуючий, що містить альфагідроксидні кислоти. Для тих, у кого шкіра стала дуже жирною, необхідно виключити всі косметичні засоби, до складу яких входить спирт.
2
Не слід піддавати шкіру дії прямих сонячних променів, подбайте, щоб у складі вашого денного крему були світлозахисні фільтри, що мають рівень захисту від ультрафіолетового випромінювання не нижче SPF-15-20. Це особливо необхідно тим, хто не хоче, щоб на обличчі проявилися веснянки. З першими ж променями яскравого весняного сонця починайте користуватися сонцезахисними окулярами.
3
Виділяйте достатньо часу на повноцінний сон. Намагайтеся спати тільки на спині, це допоможе уникнути набряків і забезпечить доступ кисню до всієї поверхні шкіри.
4
Поробіть живильні маски для волосся і нігтів. Тут існує безліч рецептів, але найкраще скористатися тими, в основі яких лежать народні засоби. Їх можна купити сьогодні практично в кожній аптеці, і коштують вони недорого. Просто виділіть для цього час у вихідні дні або перед сном, виконайте курс цих процедур і ваша шкіра, нігті і волосся набуде блиск і силу молодості. Можна попити полівітаміни або біодобавки комплексного впливу.
5
Велике значення має правильне весняне харчування. Обов'язково включіть в свій раціон крупи (особливо овес і рис), зелень і овочі. Перед сном протягом місяця можна попити пшеничні висівки, залиті кефіром. Хоча б тиждень потрібно, виключивши з меню м'ясо, харчуватися овочами та фруктами. Варіть легкі супи-пюре зі спаржі, гарбуза і овочевих сумішей.
6
І, найголовніше, це - весняний настрій. Скористайтеся приходом весни, щоб провести генеральне прибирання душі - забудьте колишні образи, зробіть висновки з невдач і помилок, намітьте собі нові цілі і завдання, починайте їх виконання. Ніщо так не прикрашає жінку навесні , як блиск в очах і посмішка.