Як копіювати посилання. Як зробити баню на озері.

Початківці користувачі Інтернету можуть зіткнутися з ситуацій, коли необхідність відправити посилання може поставити в глухий кут, адже як її скопіювати ніхто не пояснив! Кілька практичних порад допоможуть розібратися в тонкощах цього не складного процесу.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно скопіювати посилання на відкриту в даний момент сторінку, помістіть курсор в адресний рядок браузера - адреса буде виділено. Натисніть клавіші Ctrl і С, щоб скопіювати посилання , або натисни тут же правою кнопкою миші і в меню виберіть команду «Копіювати». Щоб вставити посилання , використовуйте поєднання клавіш Ctrl і V, або клацнувши правою кнопкою миші, виберіть команду «Вставити».
2
Якщо виникла необхідність скопіювати активну посилання в тексті - підкреслені слова, які підсвічуються при наведенні курсору, - клацніть на посиланні правою кнопкою миші і виберіть команду «Копіювати ярлик», якщо ваш браузер Internet Explorer . Якщо у вас Opera або Google Chrome, використовуйте команду «Копіювати адресу посилання», а якщо Mozilla Firefox, то «Копіювати посилання ». Для вставки посилання натисніть Ctrl і V, або команду «Вставити» з меню при натисканні правою кнопкою миші.