Як змінити браузер. Як змінити сторінку.

За умовчанням в Windows встановлений браузер Internet Explorer, і якщо вам захотілося змінити програму для перегляду інтернет-сторінок, то ви можете вибрати собі інші популярні браузер и: Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox або Safari.Каждий розробник намагається зробити свій браузер зручним і швидким, а також додати цікаві опції, яких немає в інших. Щоб зрозуміти, який з браузер ов підходить саме вам - спробуйте все, і зробіть свій вибір.
Інструкція
1
Щоб змінити браузер на Opera, перейдіть на офіційну сторінку програми за адресою www.opera.com, де вам буде запропоновано завантажити останню версію програми.
2
Для завантаження Google Chrome потрібно зайти на www.google.ru, у верхній частині сторінки знайти розділ меню «Ще» і вибрати «іншого». На сторінці, можна скачати і встановити собі на комп'ютер браузер від Google.
3
Браузер Mozilla Firefox доступний для завантаження в декількох варіантах: «чистий» або з інтегрованою пошуковою системою від Yandex чи Rambler. На офіційній сторінці за адресою www.mozilla-russia.org ви можете завантажити будь-який з них.
4
Щоб спробувати браузер від Apple, зайдіть на офіційний сайт за адресою www.apple.com і в розділі Mac внизу сторінки клацніть на активне посилання «Докладніше» в розділі Safari. На новій сторінці ви зможете завантажити браузер і потім встановити його собі на комп'ютер.