Як перевірити компресію.

Коли двигун автомобіля починає втрачати потужність, необхідно знайти причину, по якій це відбувається. Варіантів може бути багато, але почати пошук слід з вимірювання компресії в циліндрах. Щоб перевірити компресію самостійно, необхідно мати компрессометр. Це недорогий прилад, який можна купити в багатьох магазинах запасних частин. Він буває двох видів - уплотнительного типу і вкручувати. Різниця в ціні між ними не надто велика, але у вкручувати компрессометра більше функцій - він не тільки фіксує заміри компресії, але і запам'ятовує показники у всіх циліндрах.

В залежності від наявного в наявності компрессометра, може знадобитися помічник. Вкручувати в отвір замість свічки компрессометр дозволяє провести заміри одній людині. Перед початком вимірів необхідно виконати наступні підготовчі етапи:

  • прогріти двигун до робочої температури антифризу (80-90 градусів);
  • відключити низьковольтне живлення від котушки запалювання (не варто висмикувати центральний провід з котушки - це може привести до її пробою під час замірів компресії);
  • від'єднати підвідний шланг від бензобака до паливного насоса (щоб виключити подачу палива в карбюратор і циліндри двигуна);
  • вивернути свічку з першого циліндра і вставити в отвір (вкрутити) компрессометр;
  • повністю відкрити повітряну заслінку в карбюраторі, натиснувши до упору на педаль газу;
  • включити запалювання і обертати двигун стартером 4-5 секунд;
  • записати зафіксоване максимальне значення компрессометра;
  • перевірити компресію по черзі в інших циліндрах двигуна.

Робочий тиск в циліндрах бензинового двигуна повинно бути не менше 10 кгс/см2 (1 МПа). Різниця в компресії між циліндрами не повинна перевищувати 1 кгс/см2 (0,1 МПа). Якщо отримані показання нижче вказаної величини, значить потрібно шукати причину, що викликала падіння компресіі.Также можна перевірити компресію самостійно, щоб відрегулювати можливі зазори між клапанами. Методика регулювання добре відома автомобілістам, тому труднощів не викличе. Якщо після регулювання клапанів компресія НЕ зросла, то причини можуть бути дещо серйозніше: негерметичність клапанів або їх закоксовиваніє в гніздах, знос поршневих кілець, прогар (пробою) прокладки головки циліндрів і т.д. Для усунення цих несправностей необхідно звертатися на СТО, оскільки роботи по їх усуненню подразумевают розбірку двигуна.