Як зробити збиті вершки. Як зробити кольорові збиті вершки.

Справжньою окрасою святкового столу завжди стає солодке блюдо, будь то чудовий торт, тістечка або вишуканий десерт. Часом це цілі твори мистецтва. Раніше основною прикрасою таких солодощів у кондитерів був крем, приготований на основі вершкового масла. Тепер же все частіше кондитери віддають перевагу збитим вершкам за рахунок їх легкості, ніжного смаку і меншою калорійністю. Зробити десерти зі збитими вершками в домашніх умовах або прикрасити ними випічку дуже легко, треба знати тільки декілька невеликих хитрощів.
Вам знадобиться
    • Сливки 20 - 35% жирності;
    • Міксер або блендер з рамковою насадкою.
Інструкція
1
Для збивання підходять коров'ячі вершки не менше 20% жирності. Сливки меншої жирності у вас просто можуть не взбіться.Для збивання вершків скористайтеся міксером або блендером з одним або двома рамковими віночками. Можна також використовувати і ручний міксер.
2
Перед початком збивання охолодіть вершки в холодільніке.Начінайте збивати вершки на найменшій швидкості. Поступово збільшуйте швидкість збивання.
3
Якщо за рецептом в збиті вершки потрібно додати цукор, то вводите його поступово в процесі збивання невеликими порціями. А ще краще, якщо ви замість цукру будете використовувати цукрову пудру. Вона не робить важчою збиті вершки і легше розчиняється в ніх.Как тільки вершки збиті в міцну піну і зберігають свою форму на віночку, збивання треба припинити.
4
Після закінчення збивання викладіть вершки в кондитерський мішок і використовуйте для прикраси тортів чи виготовлення десертів. Правильно збиті вершки довго зберігають свою форму і не осідають.
Зверніть увагу
Не перестарайтеся зі збиванням вершків. Інтенсивна швидкість збивання або надмірно затягнутий процес можуть призвести до того, що ви зіб'єте вершки в масло.
Корисна порада
Деякі кондитери перед початком збивання додають в вершки дрібну щіпку солі - так вершки швидше і легше взобьются.