Як встановити мікрофон з навушниками. чому мікрофон з навушниками гуде відео.

Така дія як підключення мікрофона з навушниками до персонального комп'ютера не займе у вас багато часу, тут все досить просто. Підключення і настройка пристроїв віднімуть у вас не більше двох хвилин.
Вам знадобиться
  • ПК, мікрофон з навушниками.
Інструкція
1
Оснащені мікрофоном навушники сьогодні можуть бути представлені в двох варіаціях: з підключенням за допомогою шнура, з підключенням через канал Bluetooth. Варто відзначити, що будь-яких відмінностей в якості звукопередачи моделі не мають, вся різниця полягає лише в способі підключення пристроїв до ПК.
2
Підключення до ПК навушників з мікрофоном через шнур. Якщо ви звернете увагу, то на кінці шнура ви побачите два різнокольорових штекера - рожевий і зелений. Кожен з кольорів відповідає конкретному пристрою: зелений штекер - навушники, рожевий - мікрофон. На задній панелі комп'ютера ви також зможете знайти два аналогічних входу, виконаних в тій же кольоровій гамі, що й штекера навушників. Щоб підключити пристрій, вам достатньо просто вставити штекера у відповідні їх кольором гнізда і в який з'явився на робочому столі діалоговому вікні задати параметри кожного з пристроїв. Щоб не виникло плутанини, підключайте кожен з штекерів окремо.
3
Підключення до ПК навушників з мікрофоном через канал Bluetooth. Купуючи подібні навушники, переконайтеся в тому, що в комплектації до них іде пристрій прийому, яке буде підключатися до ПК, а також диск з необхідними драйверами. Якщо в комплекті цього немає, значить, вас намагаються обдурити - вимагайте заміну пристрою. Якщо ж все гаразд, по приходу додому ви можете приступити до підключення навушників. Вставте у привід завантажувальний диск з драйверами і встановіть всі необхідні додатки. Після цього підключіть приймач Bluetooth до комп'ютера і, дочекавшись його автоматичного визначення, включите самі навушники.
4
Параметри. Якщо в навушниках відсутній звук при відтворенні, а мікрофон не здійснює передачу голосу, зайдіть в панель настройки звуку і задайте всім повзункам максимальну гучність. Якщо пристрій не працює і після цього, це може означати дві речі - або ви купили шлюб, або на вашому ПК відсутній необхідний драйвер звукової карти.