Як накрахмалить серветку.

Пов'язана вашими руками серветка буде виглядати гарніше, акуратніше, буде менше м'ятися і бруднитися, якщо її накрахмалить. Такий виріб стане справжньою прикрасою вашого будинку.
Вам знадобиться
  • 1 ст. ложка крохмалю
  • 1 літр води
Інструкція
1
Засипте крохмаль в скляний або емальований посуд, залийте невеликою кількістю води і розімніть його до консистенції густої сметани. В отриману кашку вливайте поступово окріп, постійно помішуючи розчин, не допускаючи утворення грудок.
2
Перед тим як приступити до накрохмалювання трохи остудіть розчин, він повинен бути теплим. Після чого опустіть ваше виріб в розчин, трохи потримайте і витягніть серветку з крохмалю.
3
Акуратно, що не скручуючи, відіжміть надлишки розчину. Якщо ви хочете, щоб виріб був більш жорстким, не віджимати сильно крохмальний розчин.
4
Тепер для додання серветці форми, необхідно її розкласти на горизонтальній поверхні для просушки. Буде краще, якщо ви розтягніть її на голках. Підсохлу серветку пропрасуйте праскою через тканину або марлю, щоб не припекти її і не залишити плям.
Корисна порада
Перед тим як приступити до накрохмалювання серветки, злегка змочіть її водою, щоб поліпшити її просочування крохмальним раствором.Еслі на вашій накрохмаленою речі з'явилося жовте пляма, його можна видалити розчином перекису водню. Для цього, розчиніть 2 ч.л. перекису в склянці води, протріть пляму і потім замийте водою.