Як встановити антену.

Не так давно жителі маленьких міст, селищ, сіл з заздрістю дивилися на своїх більш удачливих знайомих і родичів - жителів великих міст. Адже вони мали можливість вибору телевізійних програм з набагато більшої їх числа - на будь-який смак. Сьогодні ваше місце проживання не має значення. Для приємного тілі перегляду потрібно просто вибрати відповідну супутникову антену і правильно її встановити.
Інструкція
1
Установка супутникової антенни.Для початку необхідно вибрати місце установки антени. Це місце має відповідати таким умовам: • простота кріплення (бажано обійтися без застосування драбин, підйомників); • недоступність для сторонніх (чим вище від землі, тим краще); • найкоротша відстань до місця знаходження телевізійного приймача. Для його визначення подивіться на розташування раніше встановлених антен на багатоквартирному будинку. Вони, як правило, орієнтовані на прийом максимального телевізійного сігнала.Вибор зроблений, розташовуємо антену на стіні будинку поруч із балконом, це місце цілком задовольняє всім перерахованим вище вимогам.
2
За допомогою перфоратора просвердлюємо поглиблення під болти з розклинюючими втулками, якими кріпимо кронштейн антени. Кріплення повинно бути надійним і жесткім.Заранее зібрану антену встановлюємо на закріплений кронштейн, попередньо під'єднавши кабель F- роз'ємом до конвертер. Закриваємо його водонепроникним ковпачком. Гайки кріплення антени не затягуємо до кінця для того, щоб можна було переміщати її зліва направо, зверху вниз і навпаки.
3
Підключаємо конвертер до супутникового ресивера, а ресивер, відповідно, до телевізійного приймача. В головному меню супутникового ресивера знаходимо режим «установка антени - ручний пошук». Повертаючи антену вліво - вправо, знаходимо сигнал від супутника. Якщо сигнал не з'явилося трохи змінюємо кут нахилу антени і знову повертаємо її вліво - вправо. Домігшись стійкого сигналу, затягуємо гайки кріплення, стежачи за тим, щоб сигнал не послабити.
4
Після цього в головному меню супутникового ресивера встановлюємо режим «автоматична настройка». Супутникова антена встановлена, приємного відпочинку!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FPt4rmrtKn4