Як емігрувати в Канаду.

Еміграція - що це таке і з чим її їдять? Адже кожен з нас, хоч раз, та замислювався на цю тему. І причини тому часто однакові: політика, клімат, відсутність перспектив, турбота про майбутнє наших дітей, кримінальна ситуація в країні і т.д.
Вам знадобиться
  • Для початку наберіться терпіння і будьте готові "падати і підніматися".
Інструкція
1
Для міграції в Канаду є кілька шляхів, найпростіший з них - так звана федеральна програма для спеціалістов.Для початку шукаємо свою професію в списку затребуваних професій: http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/apply-who-instructions.as ....
2
Вивчіть мову. Канада - країна двомовна (офіційні мови англійська, французька). Англійською в Канаді говорить велика частина населення. Без знання мови, ви не зможете пройти навіть чверть необхідного путі.Подавая документи в посольство, вам буде потрібно пред'явити результати тесту з іноземної мови (IELTS). Даний тест ви можете пройти, заздалегідь записавшись, в будь-якому великому місті. Дізнайтеся докладніше: http://www.ielts-moscow.ru/.
3
Далі почніть збирати необхідні для імміграційного процесу документи. Які документи, в якій кількості і куди це все треба відправити, ви докладніше можете дізнатися тут - http://www.canadainternational.gc.ca/russia-russie/visas/c50.aspx? Lang = r ... .На даному сайті наводиться посилання офіційного сайту Канади про роботу та імміграції англійською або французькою мовою за вибором. Більш точної і повної інформації ви навряд чи знайдете.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ajytxy7Eh1A
Зверніть увагу
Врахуйте: процес цей буває довгим і досить накладним. Вивчивши докладніше інтернет-ресурси з даного питання, ви зіткнетеся з численними історіями людей, які вже пройшли через ето.На першому етапі вам знадобиться від 4000-4500 $, для проживання в Канаді ви повинні надати суму 13198 CAD (канадський долар).
Корисна порада
Весь процес складається з двох частей.1 частина: подача початкового пакета документів і очікування ответа.2 частина: якщо відповідь прийшла позитивна про вашому запиті на міграцію, протягом 120 днів, ви відправляєте повний пакет документов.Прімерний список повного пакета документів: • Оновлені аплікаційні форми для permanent residents. • Рекомендаційні листи від усіх роботодавців мінімум за рік, перекладені сертифікованим перекладачем. • Рекомендаційний лист від поточного роботодавця дружини/чоловіка (якщо ви мігруєте не один), перекладене сертифікованим перекладачем. • По 6 фотографій на кожного члена родини. • Довідки з міліції про несудимість, де ви проживали 6 і більше місяців з 18 років, перекладені сертифікованим перекладачем. • Копії закордонних паспортів для всіх членів сім'ї. Наступні документи повинні бути перекладені і нотаріально завірені: • Трудові книжки для обох. • Дипломи та шкільні атестати. • Свідоцтва про народження. • Свідоцтво про шлюб або розлучення. • Податкова декларація. • Довідка про оцінку нерухомості, банківська виписка. • Результати IELTS.
Економічно розвинена Канада по праву займає одне з провідних місць в світовому рейтингу за рівнем проживання. Безкоштовну освіту та охорону здоров'я, низький рівень безробіття, безпека та соціальний захист залучають з цю країну іммігрантів з багатьох країн, включаючи і жителів Україна .
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - свідоцтво про народження;
  • - диплом про освіту;
  • - документи, що підтверджують досвід роботи;
  • - результати іспиту з англійської або французької мови;
  • - фінансові документи (виписка з банку, документи про наявність нерухомості тощо.)
  • - медичний висновок.
Інструкція
1
До початку процесу імміграції з Україна в Канаду уточніть, і зберіть інформацію про державний устрій країни, особливостях проживання, вартості оренди житла та проїзду на міському транспорті, умовах виходу на пенсію і т.д. На офіційному сайті Посольства Канади в Україні ознайомтеся зі списком імміграційних документів, які вам потрібно буде підготувати.
2
Якщо зібрана інформація вас задовольняє, а рішення і бажання змінити місце проживання остаточно, то наступним вашим кроком стане вибір категорії, по якій можна іммігрувати в Канаду. Імміграція в Канаду з Україна можлива за тими ж програмами, що і для всіх інших громадян СНД: - категорія «Кваліфікований спеціаліст». Канада надає можливість імміграції кваліфікованих спеціалістів у тих областях, які є пріоритетними для економіки країни. Оцінка рівня професіоналізму і особистих даних, включаючи стан здоров'я, проходить за бальною системою; - сімейна категорія. Якщо ваші близькі родичі проживають в Канаді, і готові виступити спонсорами витрат, необхідних при імміграції, а також зобов'язуються нести витрати на проживання в перший час, сміливо приступайте до підготовки необхідних документів; - бізнес категорія - дає можливість надання ПМЖ для інвесторів, підприємців, а також людей, чия діяльність вже проходить в Канаді. Також вона підходить для спортсменів, фермерів і людей мистецтва; - якщо з яких-небудь причин вам не підходять перераховані категорії, існує ще ряд провінційних програм, за якими ви також можете в'їхати в Канаду. Але слід врахувати той факт, що якщо ваша заявка буде задоволена, оселитися вам необхідно безпосередньо в тій провінції країни, в яку і пройшли відбір.
3
Подайте документи в канадське посольство. Новий Закон по імміграції Канади тепер скасовує надання можливості самостійного вибору місця подачі та реєстрації імміграційних документів. Таким чином, якщо раніше була можливість представити документи в консульські відділи Посольства Канади в Києві, Москві та Варшаві, тепер громадяни Україна можуть пройти реєстрацію лише в консульстві канадського посольства, що знаходиться в місті Київ.
4
Після подачі імміграційних документів вам надішлють рекомендації і повідомлення про запрошення на інтерв'ю і проходженні медичної комісії, або повідомлення про відмову. Процедура розгляду документів може тривати до 12 місяців.
5
Пройдіть медичний огляд і отримаєте висновок про стан здоров'я. Для жителів Україна це можливо зробити тільки в медичних відділах при консульстві канадського посольства в Києві, куди заявник і члени його родини будуть запрошені після інтерв'ю.