Як чистити рибу.

Всім відомо, що чистка риби (особливо видалення луски), як правило, особливого натхнення у господинь не викликає. Тим більше, коли робити це доводиться нечасто, і немає певної навички. Тому більшість намагається придбати вже підготовлену до приготування рибу, або прагне перекласти цю процедуру на продавця за додаткову плату. Водночас правильно чистити рибу зовсім нескладно, якщо знати маленькі хитрощі, помітно полегшують процес її обробки.

Чистити рибу - чи завжди це необходімоКонечно, приготування очищеної риби більш звично, проте слід знати і пам'ятати, що є варіанти, коли неприбране луска тільки поліпшить смакові якості. Наприклад, варити рибу переважніше неочищеної, оскільки це додає в блюдо додаткові поживні речовини і збагачує його смак. Також без процесу очищення обходяться при бланшіровке риби, приготуванні рибних страв на пару, гасінні, так як це дозволяє зберегти аромат. Отриманий в результаті відвар проціджують, щоб уникнути попадання в нього залишків луски, а сама луска знімається разом з шкіркою безпосередньо перед сервіровкою. При цьому важливо стежити за тим, щоб використовувана риба була свіжою.

Правильно чистити рибу: з чого почати і чим закінчити

Щоб чистка риби була більш швидкою і зручною, слід провести певну підготовчу роботу. У разі, коли куплена жива риба, її слід попередньо умертвити. При цьому чистити і потрошити слід одночасно. Якщо риба заморожена, її потрібно розморозити при кімнатній температурі. При цьому доводити до повного відтавання необов'язково, оскільки злегка приморожена, вона очищається легше. Коли риба підготовлена, гострими ножицями видаляються плавники. Це дозволяє зберегти руки і прискорити процес. Якщо в рецепті голова не використовується, вона також видаляється. Потім, притримуючи рибу за хвіст, счищается луска. Для цього необхідно здійснювати тупим боком ножем різкі швидкі рухи в напрямку від хвоста. Іноді (у випадку з дрібної лускою) зручно використовувати терку або спеціальні скребки, якими слід проводити, злегка притискаючи, в поперечному напрямку. Полегшити видалення луски можна, якщо помістити рибу в холодну воду з невеликою кількістю уксуса.Чтоби риба не вислизала з рук, можна використовувати спеціальну серветку або рушник. Ще один варіант - натерти руки сіллю (якщо немає поверхневих ран) .Предотвратіть рознесення луски по всій кухні можна, якщо проводити процедуру очищення під струменем холодної води.Когда луска видалена, слід приступати до патранню. Для цього проводиться розріз вздовж черевця і через нього видаляються нутрощі. Якщо при цьому пошкоджується жовчний міхур, забруднені місця слід або вирізати, або ретельно натерти сіллю. Чорна плівка обов'язково видаляється повністю. Плівка на хребетної кістки розрізається вздовж і віддаляється вся кров. Після чистки риба ретельно промивається кілька разів в проточній воде.Как бачите, правильно чистити рибу - наука нехитра, хоча і вимагає деякого досвіду.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gM6EmKTFzng
Риба дуже корисна і живильна, а вхідні в неї жири і білки відмінно засвоюються людським організмом. З риби можна приготувати масу різноманітних і вишуканих страв. Однак перш ніж рибу приготувати, її насамперед потрібно почистити, доведеться помітити - заняття не з приємних. Чистити таку рибу як лин, від луски не потрібно, в готовому вигляді від неї не залишиться і сліду, вона перетворюється в ніжну, жирну і смачну шкірочку, завдяки якій ви не зможете встояти від приготованого блюда.
Вам знадобиться
  • - ніж
  • - обробна дошка
  • - сіль
  • - окріп
Інструкція
1
Насамперед потрібно очистити лина від слизу і твані. Для цього линів доведеться ретельно промити під проточною водою і покласти в раковину.
2
Зверху полити окропом, слиз повинна згорнутися, як яєчний білок. Після цього включити холодну воду і очистити від слизу. Щоб риба не ковзала в руках, її можна посипати крупною сіллю.
3
Далі потрібно позбутися від нутрощів. Обережно встромити ніж на 1,5-2 см в область черева і провести до анального отвору. Робити розріз потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити жовчний міхур, інакше риба стане гіркою.
4
Вийняти нутрощі і викинути в сміттєве відро. Відрізати зябра і викинути.
5
Луску у линів зчищати не потрібно, хоча багато хто це робить. Якщо ж ви вирішили почистити луску, то робити це потрібно так: Опустити рибу в окріп на 15-20 секунд, потім швидко перемістити в холодну і ретельно зішкребти луску тупою стороною ножа по напрямку від хвоста до голови.
6
Якщо риба має сильний запах твані, від нього можна позбутися. В одному літрі води розвести 1-2 столових ложки солі. В приготованому розчині ретельно промити рибу. Перед приготуванням рибу полити лимонним соком.
Корисна порада
Відмінним способом чистки риби від луски є дрібна терка з гострими пухирцями. Чистити рибу потрібно в раковині з водою, в цьому випадку кухня залишиться чиста. Купуйте тільки живу, свіжозловлену рибу. Все нутрощі краще скласти в поліетиленовий пакет, ретельно зав'язати і викинути в урну.