Як завести свій блог.

Ведення блогів стало останнім часом популярним способом самовираження і спілкування в Інтернеті, хоча перші блоги з'явилися ще в період становлення всесвітньої мережі. Якщо у вас ще немає свого онлайн-щоденника, то завести його ніколи не пізно.
Інструкція
1
Почати слід з вибору блог-платформи. Це може бути Livejournal (ЖЖ або Живий Журнал), Wordpress (Вордпресс), Blogger (Блоггер), LiveInternet (Лі.ру), Блоги@Mail.Ru, Diary (Дайері) або інші. Вибір буде залежати виключно від ваших уподобань. Наприклад, в ЖЖ, крім ведення свого блога ви зможете читати і коментувати щоденники відомих людей, спілкуватися в спільнотах і самі їх створювати, Вордпресс може бути зручним майданчиком для бізнес-проекту, а в Лі.ру і Дайері молоді люди легко знайдуть собі коло спілкування за інтересами.
2
Визначившись з місцем для розміщення свого блогу, зареєструйтесь в системі, вибравши собі оригінальний логін. Після цього зробіть настройки зовнішнього вигляду вашого блогу - майже все блог-платформи дозволяють зробити дизайн свого щоденника, використовуючи готові шаблони або ваше художню майстерність.
3
Тепер можна починати писати. Виберіть собі тему для блогу і в своїх записах намагайтеся її дотримуватися, або пишіть про все, що вам цікаво. Почитайте інші блоги, заведіть собі друзів серед інших блогерів - такі знайомства допоможуть вам швидко зорієнтуватися в блогосфері і освоїти ведення свого щоденника. Залишайте коментарі до вподобаним записам і відповідайте на коментарі, залишені в вашому блозі.
Зверніть увагу
3. Як завести свій блог. Навіщо потрібен? Блог кожному дає своє. Але насамперед - це спілкування. Спосіб знайомитися з однодумцями, об'єднуватися з корисними і цікавими людьми. Крім усього іншого - це відмінний спосіб розвиватися та самовдосконалюватися.
Корисна порада
Як завести блог. Тому зарубайте собі на носі: якщо Ви не будете на блозі самим собою - то дуже швидко розгубите всіх своїх читачів і приречете свій блог на повільну і болісну смерть. Тому всі Ваші спроби здаватися тим, ким Ви насправді не є є ні що інше, як тупик і шлях до самознищення.
Якщо при читанні поста в одному з онлайн-щоденників, розміщеному на блог-платформі LiveJournal, у вас виникли думки, якими ви хочете поділитися з автором публікації, залиште коментар. Для цього достатньо ввести текст і авторизуватися, скориставшись своїм акаунтом в «Живому Журналі» або в одній із соціальних мереж.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - аккаунт в «Живому Журналі» або однієї з соціальних мереж.
Інструкція
1
Для розміщення коментаря до посту в «Живому Журналі» скористайтеся опцією Leave a comment, або «Залишити коментар», клікнувши по текстовому посиланню в нижній частині поста.
2
Введіть текст коментаря в текстове поле. Якщо потрібно, отформатируйте написане за допомогою інструментів візуального редактора, панель з якими знаходиться над полем для вставки коментаря. Можете вставити зображення, відео, посилання, зробити закреслити, курсив або підкреслення напис.
3
Якщо ви вже встигли авторизуватися як користувач «Живого Журналу», виберіть картинку користувача, якій буде супроводжуватися коментар. Щоб це зробити, клікніть по розташованої в нижній частині картинки користувача трикутної кнопці.
4
У вікні будуть видні всі зображення, які були завантажені в якості аватарок. Їх кількість залежить від типу вашого аккаунта в «Живому Журналі». Виберіть одну з картинок, клацнувши по ній. Для публікації коментаря натисніть на розташовану під текстовим полем кнопку «Додати коментар».
5
Якщо потрібно, можете спробувати скористатися присутньої в «Живому Журналі» можливістю залишати анонімні коментарі. Для цього перед відправкою тексту скористайтеся опцією «змінити», клікнувши по текстовому посиланню праворуч від імені користувача. Виберіть пункт «Анонімно» із списку. Якщо автор посту не відключив можливість залишення анонімних коментарів у своєму блозі, ваше ім'я користувача не буде відображатися над текстом.
6
Якщо у вас немає аккаунта в «Живому журналі», можете додати коментар, авторизувавшись через одну із соціальних мереж. Для цього скористайтеся опцією «змінити» і виберіть з розкрився списку іконку соціальної мережі, в якій ви зареєстровані. Напишіть текст коментаря і натисніть на кнопку «Додати коментар».
7
У вікні із запитом дозвольте додатком LiveJournal доступ до свого аккаунту, натиснувши на кнопку «Дозволити».