Як зробити собі логін і пароль. Як створити логін і пароль до гри.

Сьогодні доводиться досить часто реєструватися в соціальних мережах, на форумах, сайтах, в інтернет-магазинах і пр. Щоб не заплутатися і не займатися розкопками в надрах пам'яті, варто придумати собі унікальні логін і пароль .
Інструкція
1
Буде непогано вибрати собі оригінальний логін, якого не буде більше ні в кого, щоб вам не довелося додавати в кінці безглузді цифри, виявивши зайняте ім'я користувача. Але як же знайти для себе такий єдиний і неповторний логін, якщо при кожній реєстрації створюється відчуття, що кілька мільйонів користувачів Інтернету вже опинилися спритніше вас?
2
А дуже просто! Присвятіть достатньо часу вибору логін у - з ним вам, можливо, доведеться багато років йти по віртуальному житті, і як буде сумно робити це з якимось Kiska1987 або Monster_777. Оскільки логін вимагає латинських букв, погортайте словник, підшукуючи іноземне слово із значенням, яке б підходило до вас. Не обов'язково це має бути іменник - прикметник відмінно підійде для створення логін а. Логін також можна придумати, написавши слово російською мовою, використовуючи тільки букви латинського алфавіту. Наприклад «Kpoxa», «BepeTeHo» і т.п. Проявіть фантазію, і успіх неодмінно прийде до вас!
3
С паролем завжди складніше - у кожного сайту свої вимоги до кількості символів, прописних літер і цифр, з яких повинен складатися пароль . Можна взяти деякий усереднене уявлення про те, що хороший пароль повинен неодмінно складатися з чергуються букв і цифр, і при цьому кілька буквених символів повинні бути заголовними. Спробуйте, наприклад, придумати пароль , який би нагадував вам номер вашого автомобіля (нагадував, а не копіював!) І виглядав би так: X429km197RUS. Якщо десь вам доведеться його змінити, то подумайте заздалегідь, що ви будете додавати або видаляти зі свого пароля. А ще краще - заготуйте пару різних паролів, і гарненько запам'ятайте їх.