Як навчитися економити гроші.

У житті кожної людини трапляються труднощі, наприклад, буває так, що вам терміново знадобилися гроші , а у вас їх немає. Щоб запобігти таким ситуаціям у майбутньому, вам потрібно навчитися економити гроші .
Вам знадобиться
  • Ручка
  • Папір
  • Практичність
Інструкція
1
Якщо ви хочете навчитися економити гроші , вам потрібно зрозуміти різницю між необхідними і всіма іншими витратами. Наприклад, комунальні платежі або вартість оренди квартири - це необхідність, а от кабельне телебачення - зовсім не обов'язково. Зробіть список усіх ваших витрат і спробуйте чесно відзначити, які з них життєво необхідні, а без чого ви зможете обійтися.
2
Після цього спробуйте розставити пріоритети серед не самих необхідних витрат, грунтуючись на тому, наскільки вони важливі для вас. Наприклад, якщо у вас є абонемент в спортзал, але ви ходите туди зовсім нечасто, то можете сміливо припинити оплачувати заняття.
3
Після того як ви позбулися непотрібних трат, спробуйте проаналізувати ті пункти, які залишилися у вашому списку. Адже оплата інтернету або телефону, яку ви напевно залишили, може бути зменшена, якщо ви виберете інший тарифний план. Можна заощадити досить значні кількість грошей за допомогою подібних змін.
4
Наступним пунктом економії є ваш бюджет на покупку продуктів. Якщо ви купуєте занадто багато їжі, так що частина доводиться викидати - перестаньте. Якщо купуєте тільки відомі дорогі бренди, спробуйте купувати власні бренди магазинів. Вони коштують набагато дешевше, але за якістю нічим не відрізняються від рекламованих марок. Почніть використовувати купони і флаєри, щоб купувати продукти по акціях. Відстежуйте ціни на товари в одній категорії, вибираючи найбільш оптимальний варіант за вартістю і якістю.
5
Крім цих щомісячних витрат навчитеся економити в усьому. Наприклад, спробуйте покапать одяг та інші необхідні речі під час розпродажів. Не нехтуйте магазинами уцінених товарів.
6
Якщо ви не можете навчитися витрачати в межах вашого бюджету і економити, спробуйте розлюбити витрачати. Це теж допомагає.