Як очистити від жиру.

Жирні пляма - поширене явище. Особливо на кухні, де ви постійно щось готуєте. Коли жир потрапляє на робочі поверхні або підлогу, очищати його потрібно негайно, адже він дуже швидко в'їдається. Добре, що є простий спосіб боротьби з жиром. Він-то і допоможе врятувати вашу кухню.
Вам знадобиться
  • Дитяча присипка
  • Ватні диски
  • Миючий засіб для миття посуду
  • Губка
  • Вода
Інструкція
1
Їли ви хочете очистити від жиру , посипте пляма дитячою присипкою. Переконайтеся, що порошок покрив всю поверхню плями повністю.
2
Якщо пляма жиру на тій поверхні, де ви зазвичай готуєте, переконайтеся, що вона абсолютно чиста. Дозвольте пудрі вбратися в пляма протягом 10-30 хвилин (чим довше тим, краще очиститься жир).
3
Очистіть пудру і жир, використовуючи ватяні подушечки або інший матеріал, який зможе ретельно очистити пляма.
4
Витріть залишилися забруднення за допомогою губки. Використовуйте гарячу воду і рідина для миття посуду, щоб прибрати надлишки жиру . Тепер кухня врятована!
Для того щоб очистити річкову воду , можна використовувати природні фільтруючі матеріали. Знайти їх можна на спеціалізованих підприємствах. Однак якщо ви не прагнете до досконалості, то найкраще скористатися легкодоступними природними матеріалами.
Інструкція
1
Провести очистку річкової води можна кількома способами. Досить часто люди чистять воду на природного шунгита. Можна зустріти шунгіт коричневого, темно-сірого і чорного кольору. Ще в давнину були відомі цілющі якості цього мінералу. Вчені довели, що у шунгита є виняткові бактерицидні властивості, що дозволяють ефективно справлятися з шкідливими речовинами, присутніми у воді, наприклад, хлорорганическими речовинами, а саме радикалами і діоксинами.
2
Іноді очищають воду на природного цеоліту. Він має досить багато позитивних якостей. Цей мінерал виконує знезараження води. В даний час багато туристів використовують цеоліт в походах на далекі відстані. На даний момент в магазинах можна зустріти спеціальні портативні фільтри, які виконують дезінфекцію води. Головне діюча речовина в цих фільтрах - цеоліт. Цей фільтр здатний довгий час утримувати воду в очищеному вигляді. Віруси, мікроби і бактерії не можуть встояти перед цеолітом.
3
Найпростіше виконати очистку річкової води за допомогою активованого вугілля. Саме він здатний ефективно провести очищення води від заліза. Залізо є небажаним елементом у воді. Якщо постійно вживати таку воду , то відбудеться несприятлива зміна морфологічного складу крові. Також можуть виникнути шкірні захворювання.