Як роблять морозиво. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Смак морозива сьогодні з дитинства відомий кожному. Він настільки звичний, що ми навіть не намагаємося дізнатися, як роблять морозиво. А адже це досить трудомісткий процес. І від того, наскільки дотримуються всі його умови, залежить смак майбутнього ласощі.

Як роблять морозиво на проізводствеПроцесси виготовлення морозива в домашніх умовах і на виробництві дуже схожі. Тільки масштаби різні. Спочатку основні компоненти (вершки, молоко цукор і ін.), Склад яких відмінний для кожної фабрики, ретельно перемішуються у величезному чані. Потім суміш уварюється в спеціальних виручених установках і гомогенізується. Для того щоб запобігти попаданню і розвиток бактерій, її пастеризують, а потім в неї додається необхідний аромат. Це може бути кориця, ваніль, фрукти та будь-які інші варіації. Отриману заготовку заморожують. Це робиться за допомогою величезної труби, з'єднаної з дрібнішими трубами. По великій трубі закачується майбутнє морозиво, а в решті знаходяться охолоджуючі речовини. В їх ролі виступають різні хімічні сполуки (аміак та ін.), Які сприяють швидкому охолодженню, але ніколи прямо з морозивом не взаємодіють, тому небезпеки для здоров'я не становлять. Весь процес управляється компьютером.Полученная охолоджена суміш розливається по спеціальних контейнерах і заморожується за короткий час (щоб уникнути отримання великих кристалів) до дуже низьких температур. Ця процедура називається зміцненням. Після цього морозиво готове до транспортування.

Як роблять домашнє морозиво

Роблять морозиво в домашніх умовах по-різному, оскільки рецептів дуже багато. Але всі вони в результаті зводяться до певних дій і продуктам. До основних складових морозива відносять жовтки і збиті вершки. Саме їм ласощі зобов'язане своєю кремообразной консистенцією. Решта добавки залежать від смаку виготовлювача і використовуваного рецепту. Складові змішуються за допомогою міксера, дерев'яної ложки або віночка. Далі готують морозиво в спеціальних мороженицу. Вони бувають або ручними, або електричними і призначені для того, щоб забезпечити можливість постійного перемішування. В електричному пристрої передбачений режим автоматичного охолодження. Ручна мороженица являє собою дві ємності, одна з яких розміщена в іншій. У внутрішню закладається маса майбутньої солодощі, а в зовнішню - осколки льоду з сіллю. Під час приготування суміш постійно перемішується (автоматично або за допомогою спеціальної ручки), поки не загусне (при цьому затвердіння не допускається). Можна здійснити весь процес вручну, проте це вимагає певних зусиль і постійного перемішування, що не завжди зручно.