Як вивести цвіль.

Цвіль - це різні види грибів, які мають розгалужені міцелії без освіти помітних для неозброєного ока плодових тіл. В будинках найбільш поширені цвілеві гриби сімейств пеніціллум, кладоспориум і аспергіллус. Поява цвілі може стати справжньою проблемою не тільки для мешканців старих ветхих будинків, а й отруїти життя власників квартир в новобудовах. Виною тому можуть бути сучасні дешеві утеплювачі, які дозволяють стінам краще зберігати тепло, але провокують підвищення рівня вологості, особливо при недостатній вентиляції. Цвілеві гриби виділяють токсини, шкідливі для здоров'я людини і здатні викликати погіршення самопочуття і навіть серйозні хронічні захворювання, досить важко піддаються лікуванню. Позбутися від цвілі непросто, але можливо.
Інструкція
1
В першу чергу, позбудьтеся від можливих джерел підвищення вологості в приміщенні - простежте, щоб не було течії труб і кранів. Також важливо, щоб повітря могло вільно циркулювати в приміщенні, тому важка громіздка меблі, шафи не повинні бути присунені до стін впритул. Слідкуйте за станом і герметичністю віконних рам - волога не повинна проникати у внутрішню частину рами з атмосферними опадами. Регулярно провітрюйте кімнати, не допускайте застою вологого повітря в приміщенні. Під час внутрішньої обробки приміщення користуйтеся якісними гідроізоляційними матеріалами.
2
При появі грибка цвілі його обов'язково потрібно видалити - відчистити або відмити за допомогою прального порошку. Гігроскопічні матеріали, при появі на них цвілі найкраще замінити зовсім. Однак просте фізичне видалення цвілі може принести тільки тимчасовий ефект, тому для попередження повторного появи цвілі рекомендується провести антисептичну обробку поверхні, щоб видалити спори грибка, невидимі оку.
3
Ефективним засобом для боротьби з цвіллю є сильні дезінфікуючі засоби, такі як відбілювач. Однак, хлоровмісні препарати досить токсичні, краще всього довірити роботу з ними фахівцеві.
4
Ви можете спробувати позбутися від цвілі самостійно, за допомогою розчину масла чайного дерева. Для цього в пульверизаторі змішайте 2 чайні ложки олії чайного дерева і дві склянки води, розпорошите на цвіль і дайте вбратися. Через пару годин нанесіть на місце з цвіллю харчову соду, після чого збризніть пляма оцтом - почнеться процес гасіння соди оцтом. Жорсткою щіткою видаліть цвіль, ретельно промийте поверхню водою і насухо витріть ганчіркою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G9YaLEO7dzc
Дуже часто, купуючи квартиру або будинок у власність, доводиться стикатися з проблемою появи цвілі на стінах. Найчастіше цвіль зустрічається в ванній і туалеті. Якщо ви потім захочете продати квартиру, цвіль на стінах потенційних покупців явно не обрадує. Та й вам самим жити в такій обстановці не дуже-то приємно буде.
Вам знадобиться
  • Оцет, ганчірочка, кисть, сечовина, антисептик, гідроізоляційна суміш, шпаклівка, мідний купорос, глина, відро, сланцевое масло.
Інструкція
1
Спочатку виміряйте рівень вологості в приміщенні. Також перевірте, наскільки ванна добре провітрюється. Потрібно з обережністю ставитися до установки пластикових вікон, так як їх герметичність може підвищити рівень вологості. Якщо в ванній є рослини, то вони також можуть бути причиною появи грибка, оскільки впливають на підвищення вогкості.
2
Для боротьби з цвіль ю на стінах скористайтеся столовим оцтом, яким протирайте стіни і кути ванній кімнати. Зазвичай це легко робити за допомогою ганчірочки або кисті. Після цього вимийте стіну водою з додаванням хлору. Це теж згубно впливає на грибок.
3
Часто цвіль з'являється ще на етапі споруди приміщення. В даному випадку використовують антисептики, які допомагають і при видаленні цвілі з тонких стін. Заражене місце на стіні ретельно очистіть, потім обробіть ділянку за допомогою антисептичних засобів, використовуючи валик, щітку або кисть. Після цього нанесіть гідроізоляційну суміш, отштукатурьте стіну і покрийте її шпаклівкою. Застосовувати можна антисептики німецького або фінського виробництва, а також нашого, російського.
4
Є й народні методи боротьби з цвіль ю на стінах ванній кімнати. Візьміть в рівних пропорціях сечовину і мідний купорос, змішайте, покрийте сумішшю стіни приміщення. Таку обробку повторіть через місяць. Спробуйте додати в розчин глину для одержання пастоподібної маси, якій обмазують стіни.
Зверніть увагу
Основним способом запобігти появі цвілі на стінах ванної кімнати, є її регулярне провітрювання.
Корисна порада
Хорошим профілактичним засобом є сланцевое масло, вживане для додання матеріалу покриття протигрибкових властивостей. Наносите регулярно засіб, до складу якого входить інгредієнт, і цвіль не відобразиться знову.