Як прибрати стрілки на ярликах. Як саме курсор мишки.

Стрілки на ярликах в операційній системі Windows допомагають не сплутати ярлик з оригінальним файлом, проте не всім подобається вигляд значків зі стрілками. Прибрати їх можна за допомогою спеціальних програм для настройки інтерфейсу Windows.
Інструкція
1
У користувачів Windows XP найбільший вибір програм для настройки і оптимізації системи, які вміють, окрім усього іншого, ще й прибирати стрілки на ярликах: Dialog Editor, XPIcon, Poor-quality tweaker, Tweak -XP. Всі програми мають простим і зрозумілим інтерфейсом, а завантажити їх можна на численних софт-порталах в інтернеті. Після установки і запуску будь-якої з програм вам буде доступно меню налаштувань зовнішнього вигляду Windows, де ви зможете прибрати стрілки на ярликах одним клацанням миші.
2
Якщо на вашому комп'ютері встановлена Vista, то ви можете використовувати Vista Shortcut Overlay Remover або TweakVi, які можна завантажити як на софт-порталах, так і на офіційних сайтах. Перша програма призначена виключно для видалення стрілок, і її інтерфейс складається з меню вибору приховування або показу стрілок на ярликах. За допомогою другої можна виконати й інші настройки Windows.
3
Для Windows 7 вибір обмежений програмою Tweak-7. Завантаження так само доступна на софт-порталах або офіційному сайті www.totalidea.com. Після установки і запуску Tweak-7 ви зможете без зусиль виконати настройку зовнішнього вигляду системи і прибрати обридлі стрілки на ярликах.
В операційній системі Windows на Робочому столі розміщуються значки програм, які в основному є їх ярликами запуску. Що відрізняє ярлик від інших типів піктограм? Наявність на них невеликий стрілки в лівому нижньому куті, яка закриває частину зображення. Не всіх користувачів це влаштовує і деяким хочеться прибрати з ярликів такі стрілки . Для їх усунення скористайтеся нижченаведеною інструкцією.
Вам знадобиться
  • - встановлена операційна система сімейства Windows
Інструкція
1
Викличте контекстне меню, натиснувши правою кнопкою миші в будь-якій вільній від значків області Робочого столу, знайдіть в його нижній частині пункт «Створити» і наведіть на нього вказівник.
2
В з'явився підміню виберете пункт «Текстовий документ», клікнувши лівою кнопкою миші. На Робочому столі з'явиться піктограма нового текстового файлу, який запропоновано відразу ж перейменувати. За замовчуванням створюване ім'я нового файлу «Текстовий документ.txt», яке буде виділено, а курсор буде блимати в кінці - після розширення txt
3
Натисніть на клавіатурі клавішу End, а потім зітріть c допомогою Back space це розширення txt, замінивши їх на reg, потім натисніть Enter
4
Система запитає, чи дійсно необхідно провести дію. Підтвердіть свій вибір. Отримаємо файл «Текстовий документ.reg». Він призначений для внесення змін до реєстру Windows, які здійснює системна утиліта regedit.exe
5
Відкрийте створений файл для змін, навівши на нього покажчик і натиснувши праву кнопку миші, а в контекстному меню, виберете пункт «Змінити». Відкриється вікно редагування.
6
Скопіюйте як є нижченаведений текст:REGEDIT4[HKEY_CLASSES_ROOTlnkfile]"IsShortCut"= IsNotShortCut"=-[HKEY_CLASSES_ROOTpiffile]"IsShortCut"= IsNotShortCut"=-
7
Збережіть файл, натиснувши поєднання клавіш Ctrl-S або вибравши з меню «Файл -> Зберегти», потім закрийте файл по Alt-F4 або натисніть мишею кнопку закриття вікна.
8
Для перевірки зроблених змін повторно відкрийте файл, як описано в кроці 5 і, переконавшись, що все коректно, закрийте його.
9
Створений файл необхідно запустити, або викликати його контекстне меню по правій кнопці миші і вибрати верхній пункт «Злиття».
10
Система запитає, чи дійсно хочете додати до реєстру інформацію з цього файлу. Підтвердіть свій вибір.
11
Перезавантажте систему для вступу в дію внесених змін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RRA_5HY2n-s
Зверніть увагу
Створений файл надалі марний, а тому можете його видалити.