Як змити чорну фарбу.

Волосся є практично найважливішим прикрасою жінки. Іноді природний колір волосся зовсім не влаштовує їх володарку. В цьому випадку на допомогу приходять різноманітні фарби і відтінкові бальзами. Нерідко знайти потрібний колір вдається далеко не відразу. Найчастіше брюнетки хочуть знову стати блондинками або навпаки. Зняти темну фарбу з волосся можна, використовуючи різні змивки. Проте варто пам'ятати, що період відновлення волосся в цьому випадку займе багато часу. Слід запастися не тільки терпінням, але й різноманітними лікувальними масками і бальзамами. Якщо ви проти настільки кардинальних дій, то можна спробувати змити чорну фарбу за допомогою народних рецептів.
Вам знадобиться
  • Для цього вам знадобиться оливкова олія, коньяк або пиво, а також лимон.
Інструкція
1
Для початку нанесіть на волосся оливкова олія. Розподіліть його по всій дліне.Можно додати в оливкову олію трохи коньяку або пива. Це допоможе посилити дію маски.
2
Тепер утеплите голову, надівши одноразову шапочку або полотенце.Оставьте маску на волоссі протягом 3 годин.
3
Вимийте голову шампунем. Бажано, використовувати спеціальне поліруючий средство.Сполосніте волосся водою, в яку додано трохи лимонного соку.
Зверніть увагу
Іноді після застосування народних засобів волосся починає набувати зеленуватий відтінок. Усунути його допоможе аспірин. Розведіть його у воді, з розрахунку 5 таблеток на стакан і ненадовго відпустіть в нього волосся.
Корисна порада
Крім цього, волосся можна споліскувати відваром ромашки, він також значно освітлює волосся. В якості змивки також можна використовувати господарське мило або кисло-молочні напої.