Як зняти накладні вії. Як кріпити накладні вії без клею.

Вії не тільки захищають слизову оболонку від вологи і пилу, але і прикрашають очі. Густі і чорні вії збільшують очі і роблять їх набагато виразніше. Що ж робити, якщо природа не нагородила вас густими довгими віями? Можна скористатися накладними. Найчастіше їх використовують для того, щоб добре виглядати на святі, весіллі чи урочистому заході. Однак рано чи пізно накладні вії потрібно зняти, інакше можуть постраждати ваші власні.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб позбутися від штучної краси, вам знадобляться ватяні диски, жирний крем або оливкове масло, пінцет.
Інструкція
1
На кілька хвилин покладіть на повіки вологий ватний диск. Це размягчіт клей і дозволить зняти вії без травм. Краще просочити компрес теплою водою, тоді це не доставить дискомфорту очам.
2
За допомогою чистого ватного диска нанесіть вздовж лінії росту вій жирний крем або оливкове масло. Крім цього, можна використовувати засіб для зняття макіяжу, якщо воно містить будь-які мінеральні масла.
3
Тепер обережно почніть відклеювати вії. Можна використовувати для цього пінцет. Не робіть різких двіженій.Еслі ви помітили, що частина вій і раніше залишається на місці, то нанесіть на них побільше крему або масла. Ні в якому разі не застосовуйте силу, це може нашкодити шкірі вік.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a4sNqFi9Fvk
Зверніть увагу
Часто після використання накладних, ваші власні вії потребують лікування. Перед сном акуратно, не допускаючи попадання в очі, намажте вії реп'яховою маслом.
Корисна порада
Після того, як ви зняли всі вії, обов'язково очистіть повіки від залишків клею.