Як видалити колонтитули.

Колонтитули в документах Word застосовуються для автоматичного дублювання тексту заголовка на всіх сторінках і можуть бути розташовані у верхній або нижній частині. Іноді колонтитули створюють незручності, не дозволяючи розмістити на сторінці потрібне число рядків або абзаців. Колонтитули можна видалити як повністю, так і очистивши тільки частину тексту.
Інструкція
1
Для видалення колонтитулів в документі Word, клацніть на вкладці "Вставка" і перейдіть в розділ « Колонтитули ».
2
Виберіть «Верхній колонтитул» і в контекстному меню клацніть "Видалити верхній колонтитул».
3
Якщо необхідно видалити нижній колонтитул, то виберіть «Видалити нижній колонтитул».
4
Якщо потрібно видалити тільки частину тексту колонтитула, клацніть в поле колонтитула, виділіть потрібний фрагмент і натисніть клавішу Delete.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fMfASzywGOs
Колонтитули - зручний засіб розмітки документа, що дозволяє встановити однотипне оформлення верхньої і нижньої частини сторінки, єдине для всього багатосторінкового тексту.

Наприклад, колонтитул може відображати назву книги і голови, номер сторінки, контактні дані автора і т. П. В Microsoft Word редагування колонтитулів організовано неочевидним чином, так що у недосвідченого користувача може виникнути проблема при спробі прибрати колонтитули в отриманому з якихось джерел документі. Розглянемо Word 2007, де відсутні звичні по попередніх версіях цього продукту меню, що ще більш ускладнює виконання необхідних операцій.Ітак, щоб прибрати колонтитули в Word 2007, необхідно:

  1. Відкрийте документ, який містить колонтитул. Це можна зробити, вибравши пункт меню Word «Відкрити», або просто клацнувши по файлу документа в провіднику.
  2. Клацніть правою кнопкою миші по колонтитулу, який необхідно прибрати. Якщо колонтитул не містить видимого тексту, то це не означає що його немає. Порожній колонтитул теж може займати кілька сантиметрів внизу або вгорі сторінки, скорочуючи її корисну площу і спотворюючи зовнішній вигляд документа. Клацніть по порожньому простору вище або нижче тексту, можливо, це все ж колонтитул.
  3. Якщо виконаний клацання по колонтитулу, то з'явиться меню з єдиного пункту - «Змінити верхній колонтитул» або відповідно «Змінити нижній колонтитул». Word перейде в режим редагування колонтитула: текст колонтитула стане яскравішим, а основний текст документа затінений, а головне - з'явиться нова панель інструментів «Конструктор», що пропонує різноманітні можливості з редагування і форматування колонтитула.
  4. Щоб відключити колонтитули, натисніть «Верхній колонтитул »або« Нижній колонтитул »відповідно, і в спадаючому меню виберіть« Видалити верхній колонтитул "або" Видалити нижній колонтитул ».
  5. Натисніть кнопку панелі інструментів« Закрити вікно колонтитулів ».