Як робити френч кави. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Особливою форми кавоварка , яку називають «френч-пресс», була винайдена ще в 1920 році у Франції. Вона складається зі скляного жароміцного циліндра і поршня, в нижній частині якого знаходиться сітчастий фільтр, щільно прилеглий до стінок скляного циліндра. Конструкція кришки дозволяє щільно закрити колбу під час заварювання, а потім, повернувши вирізом до носика, спокійно розлити по чашкам готовий напій.
Вам знадобиться
    • Френч-пресс ємністю 350 грам,
    • Кава крупного помелу - 3 чайних ложки,
    • Цукровий пісок - 3 чайних ложки,
    • Коньяк - 1 чайна ложка.
Інструкція
1
Закип'ятіть чайник з водою. Для того, щоб не зіпсувати смак кави, краще не використовувати воду, з-під крана, оскільки в ній відчуватиметься присмак хлору. Обполосніть окропом колбу френч-пресс а і витріть її насухо чистим кухонним рушником.
2
Кава і цукор висипте в колбу і залийте окропом по верхньому краю держателя, в якому скляна колба закріплена - приблизно на два пальці нижче рівня верхнього краю колби. Дерев'яною лопаткою або ложкою розмішайте каву, на поверхні повинна утворитися піна шаром близько 1 сантиметра.
3
Влийте коньяк. До рівня пінки опустіть прес і закрийте колбу кришкою, простеживши, щоб виріз на ній не був суміщений з носиком колби. Загальний час заварювання з моменту, коли був налитий окріп, повинно скласти 4 хвилини. Після цього опустіть прес плавним рівним рухом вниз, спресовуючи кавову гущу і припиняючи тим самим процес його заварювання.
4
Поверніть кришку до сполучення вирізу з носиком колби і розлийте його по чашках. У вас повинно вийти дві порції прекрасного ароматного напою, що бадьорить.
Зверніть увагу
Кава дрібного помелу краще не використовувати для заварювання у френч-пресі, оскільки дрібні його частинки можуть забити сітчастий фільтр преса.
Корисна порада
Таким способом найкраще заварювати елітні сорти кави, щоб смак його розкрився лучше.Стеклянная колба - дуже тендітна, тому при заварюванні краще не користуватися металевими ложечками.