Як змити хну. Як змити тату із хни.

Хна - один з найпопулярніших натуральних барвників. Однак позбутися від рудого відтінку в разі, якщо він вам набрид, буде вкрай проблематично. Через два тижні частинки хни повністю проникають під лусочки волоса, тому будь-які процедури по зміні кольору можуть стати марними. Можна спробувати пофарбувати волосся в інший колір, проте стовідсотковий результат не гарантований. Можливо, що фарба ляже нерівномірно або взагалі змінить колір. Тому перед тим як, звертатися в перукарню або до інших фарбам для волосся, спробуйте трохи змити хну в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Для цього вам знадобиться провести кілька процедур. В них ви можете використовувати різні олії (оливкова або реп'яхову), а також 70-процентний спирт. Не забудьте запастися поліруючим шампунем, одноразової шапочкою і рушником.
Інструкція
1
Нанесіть на волосся трохи спирту. Розподіліть його по всі довжині і потримайте на волоссі близько 5 хвилин. Замість спирту можна використовувати гарячу воду. Вони мають приблизно однакову дію: розкривають лусочки волоса, що дозволяє вимити їх них фарбу.
2
Чи не змиваючи спирт, змастіть волосся оливковою або реп'яховою маслом. Утепліть голову, надівши шапочку або рушник. Можна злегка підсушити її феном. Маску слід тримати близько 30 хвилин. За цей час, проникнувши під лусочки волоса, масло вимиє частинки фарби.
3
Помийте голову поліруючим шампунем.Повторіть процедуру потрібно кілька разів.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете лише змінити відтінок, то можна змішати хну з кавою або басмою. Колір волосся вийде більш темним і глибоким.
Корисна порада
Крім масла, можна також використовувати прокислого сметану, кефір і дріжджі, господарське мило або оцет.