Як організувати виставку. Як організувати художню виставку.

Щоб організувати виставку , потрібно пройти довгий шлях. Спочатку потрібно вирішити, що ви хочете пов'язати своє життя з мистецтвом. Потім вибрати напрямок, яким ви хочете займатися, отримати освіту в цій галузі і знайти роботу в тому музеї, який спеціалізується в цьому виді мистецтв. І вже потім організувати власну виставку .
Вам знадобиться
  • Мистецька освіта
  • Любов до мистецтва
Інструкція
1
Перший крок для організації виставки - визначити її тему. Може бути це експозиція одного художника або тренди в сучасному мистецтві. Почніть з ідеї.
2
Виберіть дату для організації виставки. Переконайтеся, що в ці дні не проводиться ніяких аналогічних заходів.
3
Для організації виставки спробуйте знайти додаткове фінансування - це можуть бути компанії та приватні інвестори. Великі виставки, як правило, коштують великих грошей, але вони пропонують величезні можливості для збільшення престижу організації, яка спонсорує захід.
4
Коли мова йде про організацію вставки, вам обов'язково потрібно створити промо-матеріали - брошури і каталоги. Заплануйте зміст каталогу і спробуйте знайти арт-експертів, які напишуть для нього тексти. Затвердіть дизайн усіх матеріалів, присвячених вашій виставці - каталогу, банерів, листівок, календарів тощо.
5
Створіть простір виставки. Можливо вам знадобитися допомога фахівців, щоб встановити художні інсталяції або розташувати особливо великі картини. Організуйте простір так, щоб відвідувачам було зручно по ньому переміщатися, і щоб всі експонати були доступні для огляду.
6
Створіть таблички з інформацією до всіх робіт. Повний текст пояснення включає не тільки назва, а й відповідає на загальні питання, які виникають у глядачів. Так відвідувачі виставки зможуть глибше зрозуміти представлене.
7
Заплануйте програму виставки і напишіть прес-реліз про захід. Розішліть його в арт-пресу і журнали для туристів. Можливо, що виставку захочуть відвідати не тільки жителі вашого міста.
8
Проведіть захід на честь відкриття виставки і спостерігайте як все більша кількість людей, переймається ідеями мистецтва, завдяки вам і організованою вами виставці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RdcfiT9lPPM