Як зробити етиловий спирт. з чого можна зробити спирт.

Етиловий спирт - потужне паливо. Через високий вміст алкоголю його важко отримати, не маючи спеціальних джерел. Якщо робити етиловий спирт самостійно, можна виробляти необмежену кількість палива. Щоб його виготовити, вам знадобиться перетворити домашнє начиння в ферментує і дистилюється апаратуру, як було в часи поширення домашніх дистилюється пристроїв.

Дистиляційна апарат

1. Оберніть мідну трубку навколо 3,5-літрової скляної пляшки з-під молока по спіралі, залишивши великий запас трубки з боків. Витягніть пляшку із закрученої спіраллю трубки, коли ви обернете її 9-10 разів.

2. Прикріпіть один кінець трубки до верху скороварки за допомогою пробки. Її можна придбати в винотеці або в будь-якому місці, де продаються інструменти для виноробства.

3. Просвердлите отвір на дні 38-літрового пластмасового відра.

4. Всуньте кінець трубки, протилежний тому, який прикріплений до скороварке, через отвір на дні відра і помістіть спіраль у відро.

5. Запечатайте краю трубки, пропущеної через дно відра, швидковисихаючої силіконової замазкою. Дайте замазці добре просохнути перед тим, як почати процес дистиляції.

Бродіння

1. Наповніть приблизно на третину більшу бочку старими фруктами.

2. Наситьте повітрям і розімніть фрукти вилами або лопаткою. Мета в тому, щоб розім'яти фрукти до консистенції грудкуватого пюре.

3. Додайте 1 або 2 упаковки підходящих для етилового спирту дріжджів в бочку з розім'ятими фруктами. Таки дріжджі можна купити в виноградарському господарстві або в магазині для виноробів.

4. Накрийте зверху бочку, але не щільно. Якщо закрити щільно, воно наповниться газами і може вибухнути або протекти.

5. Дайте фруктам з дріжджами настоятися і перебродити приблизно протягом півтора тижнів. В цей час дріжджі повністю перероблять глюкозу, що міститься в фруктах.

Дистиляція

1. Додайте трохи суміші з розім'ятих фруктів в скороварку і доведіть до кипіння.

2. Додайте у відро льоду, щоб він повністю покривав мідну спіральну трубку.

Збирайте в якусь ємність етиловий спирт, що капає з кінця мідної трубки, протягнутої крізь дно відра.