Як оновити двері.

Міжкімнатні двері, зроблені з натурального дерева довговічні, але, як і будь-яке дерев'яне виріб, їх потрібно час від часу оновлювати, повертаючи їм первинний зовнішній вигляд.
Вам знадобиться
  • Дрібна наждачний папір, декоративна морилка, лак, малярський валик і кисті.
Інструкція
1
Почніть процес зі зняття двері, бо на вазі робити роботу буде вкрай незручно. Якщо петлі незнімні, то доведеться викрутити саморізи. Також зніміть з дверей всі декоративні елементи замка і ручки, щоб забезпечити повний доступ до оброблюваної поверхні. Встановіть двері в горизонтальному положенні на пару табуреток або іншу опору. Можна приступати до шліфування.
2
Візьміть шкірку (вона не повинна бути настільки грубою, щоб залишати подряпини на дереві) і зашліфуйте лаковану поверхню, або те, що від неї залишилося. На даному етапі завдання полягає в тому, щоб прибрати всі потертості, плями і домогтися однорідного кольору.
3
Після шліфування двері слід обробити декоративною морилкою, попередньо підібравши відтінок, не сильно відрізняється від оригіналу, а після повного висихання покрити лаком.
4
Коли лак ствердіє, найкраще взяти ще більш дрібну шкурку, ніж при шліфуванні, і ще раз пройти по всій поверхні, видаляючи ворс деревини, який піднявся вгору під впливом лаку. Тепер можна нанести 1 - 2 шари лаку, і двері важко буде відрізнити від нової.
5
Можна поставити на місце декоративні елементи дверної фурнітури і зайнятися дверною коробкою. Якщо з нею не виконати таку ж роботу, як з двері ю, її зовнішній вигляд буде сильно відрізнятися від дверного полотна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h93IgM7YtyM
Корисна порада
Оновлювати слід всі встановлені міжкімнатні двері, адже інакше вони будуть відрізнятися один від одного.