Як вивчити французьку.

Щоб вивчити французьку, слід пам'ятати про те, що вивчення будь-якої мови ґрунтується на чотирьох компонентах. І вам потрібно розвивати одночасно мова, правопис, слухання та читання. Кращий спосіб вивчити французьку - переїзд до Франції, але ті, хто переїхати не може, теж мають шанс досконало освоїти всі чотири мовних компонента, не покидаючи своєї країни.
Вам знадобиться
  • Схильність до мов
  • Любов до всього французького
Інструкція
1
Запишіться на курси французької. Звичайно, ви можете почати займатися самостійно в будь-який зручний для вас час. Але на курсах закладається граматична основа для подальшого самостійного навчання. Більшість викладачів курсів говорять французькою протягом усього часу занять і від студентів вимагають того ж самого. Тому вам буде корисним послухати, як звучить французька мова і практикувати спілкування зі студентами-однодумцями.
2
Після того, як ви навчилися основам граматики, ви зможете записатися на дистанційні інтернет-курси. Зазвичай це дешевше і забезпечує будь-який зручний розклад занять. Головне, що вам знадобиться - мікрофон і веб-камера.
3
Спробуйте розмістити оголошення в газеті, про те, що ви шукаєте франкомовних друзів. Спілкування з ними буде швидше за все безкоштовним і не менш корисним для того, щоб вивчити французьку, ніж курси.
4
Послухайте французьке радіо. В інтернеті для прослуховування в online доступні радіостанції всього світу. Щоб вивчити французьку, спробуйте слухати радіо кожен день по двадцять хвилин. Навіть якщо ви не зрозумієте сенсу сказаного, ви зможете прислухатися до акценту і вимові.
5
Спробуйте дивитися французькі фільми з субтитрами. Чим більше ви будете дивитися, тим більше ви будете розуміти сенс сказаного акторами, а все незрозуміле допоможуть дізнатися субтитри.
6
Читайте вголос французькі книги. Звикайте до вимови. Так ви швидко вивчити французьку.
7
Заведіть франко мовця друга по листуванню. Практикуйте з ним письмовий мову, намагаючись ділитися з ним подіями вашого життя і дізнаючись у нього про французьку культуру.