Як запам'ятати великий обсяг інформації. запам'ятовування великих обсягів інформації.

Протягом життя люди запам'ятовують величезну кількість інформації , проте трапляється так, що вам потрібно запам'ятати дуже багато в найкоротші терміни. Особливо часто таке трапляється зі студентами, коли за ніч до іспиту вони намагаються вивчити весь зміст курсу, бо не займалися належним чином під час семестру. У кожному разі, вміння запам'ятовувати великий обсяг інформації нагоді і в інших життєвих ситуаціях.
Вам знадобиться
  • Великий обсяг інформації
  • Екстрена ситуація
  • Ручка
  • Папір
Інструкція
1
Один із способів запам'ятати великий обсяг інформації - ретрансляція запам'ятовується. Залежно від типу вашої пам'яті (візуальна або аудиальная) ви можете переписати або записати на аудіо носій для подальшого прослуховування ті дані, які ви хочете завчити.
2
Після цього спробуйте проконтролювати, що з запам'ятовується відклалося у вас в голові. Запишіть все, що ви зможете згадати. А потім порівняйте записане з першоджерелом. У кожному разі, повторення і переписування - дуже ефективно для збереження інформації .
3
Ще одна техніка для запам'ятовування великого обсягу даних - це визначення головне думки. Наприклад, якщо вам потрібно запам'ятати якийсь абзац інформації , ви повинні його прочитати, ретельно обміркувати, виділити і записати головне. Одне це пропозиція буде відсилати ваш мозок до решти інформації , яка не буде записана.
4
Просунута техніка для запам'ятовування великого обсягу інформації - спробувати написати перші літери всіх слів тексту, який ви хочете запам'ятати. Запишіть буквений код, а потім спробуйте відтворити все, що записано. Потім знову подивіться на повний текст, а потім знову поверніться до коду. Звучить неймовірно, але така техніка, при постійній тренуванні, дійсно працює.