Як зшити історичний костюм.

Від Бенджаміна Франкліна і до Мерилін Монро, історичні фігури - політики, спортсмени або знаменитості - можуть служити джерелом натхнення для створення унікальних історичних костюмів для шкільних спектаклів, вечірок або для Хеллоуїна.

За допомогою різних варіантів ви можете знайти або створити деталі комплекту і вбратися в костюм вашої улюбленої історичної особистості.

1. Вирішіть, кого ви будете зображати у вашому костюмі. Вибираючи своє історичне альтер его, подумайте про деталі костюма і визначте, чи потрібно вам буде їх купувати, або їх можна зробити самостійно. Переконайтеся, що знайомі зі всьому характеристиками зовнішності вашого кумира, включаючи зачіску, гардероб, аксесуари та манери.

2. Перевірте свій власний гардероб на предмет наявності аксесуарів або деталей, які можна використовувати в історичному костюмі. Перебравши речі, ви зрозумієте, що вам ще необхідно, щоб доповнити костюм.

3. Подумайте, чи хочете ви зробити деякі деталі вбрання самостійно, в залежності від ваших навичок шиття і складності костюма. Наприклад, хоча зробити самостійно тогу набагато легше, ніж відтворити костюм королеви Єлизавети, важливо правильно оцінити свої здібності до шиття, щоб костюм напевно вийшов якісним.

4. Відвідайте комісійні магазини і крамниці розпродажів в вашому районі. Там можна знайти великий вибір деталей та нарядів, які можуть стати частиною вашого костюма, оскільки багато людей віддають в такі магазини старі речі. Цей варіант придбання деталей дешевше, ніж варіант покупки костюма в спеціальному магазині.