Як вивести пляму від соку.

Всі ми хочемо, щоб наш одяг була красивою, чистою і акуратною. У літній сезон найчастішими «гостями» на нашому одязі виявляються п'ята від ягід або фруктових соків. Незважаючи на те, що вони вважаються трудновиводімиє, досвідчені господині завжди можуть з ними впоратися.
Інструкція
1
Приступаючи до виведення плям, очистіть одяг від пилу. Підготуйте чистячі засоби.
2
Випробуйте засіб, який ви вирішили використовувати, на невеликому шматочку тканини. Це допоможе вам уникнути зміни кольору одягу після застосування тих чи інших компонентів.
3
Пляма від соку можна видалити за допомогою звичайного окропу, але за умови, що це буде зроблено в перші хвилини після його появи на одязі. Краще зняти забруднений річ і, натягнувши її над який-небудь ємністю, почати лити окріп на пляму до повного зникнення слідів соку. Якщо ж в даному випадку окріп застосовувати не можна, то зніміть одяг, насипте на пляму сіль, і через двадцять хвилин прополощіть річ в гарячій воді, потім використовуйте ваше пральний засіб.
4
Для видалення застарілих плям потрудитися доведеться трохи довше. При роботі з кольоровими тканинами вам допоможуть лимонна кислота або сіль з лимонним соком. Для початку потрібно потримати тканину над киплячою водою, потім протерти лимонним соком, який можна розбавити горілкою. І нарешті, забруднене місце протріть тампоном, змоченим в розчині води і нашатирного спирту. Також рекомендують скористатися кислим молоком - тканина опускаєте в молоко на кілька годин, після чого перете.
5
Для виведення плям з білих речей можна використовувати наступний спосіб. Розчиніть в оцті кілька кубиків марганцівки, потім протріть пляму цим розчином. Пляма забарвиться в рожевий колір. Щоб нейтралізувати відтінок, використовуйте перекис водню, протерши нею тканину. Також можна використовувати кілька крапель аміаку, змішаних з такою ж дозою трехпроцентной перекису водню. Крапнути суміш на пляму, потім прополоскати.