Як додати гаджет.

Гаджети Windows є невеликими додатками, які надають швидкий доступ до інформації на комп'ютері та в Інтернеті. Вони можуть бути різної форми, розміру, розташовуватися в будь-якому місці екрану, бути прозорими або відображатися поверх всіх вікон. В мережі можна знайти сотні гаджетів на будь-який смак і встановити їх на свій комп'ютер.
Інструкція
1
Щоб додати гаджет на робочий стіл, клацніть на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть команду « Гаджети ». Перед вами відкриється колекція гаджетів робочого столу. Міні-додаток додасться, якщо по ньому клацнути двічі.
2
Список завжди можна розширити, встановивши додаткові гаджети. Для цього клацніть в правому нижньому кутку вікна «Знайти гаджети в Інтернеті».
3
На сторінці, виберіть гаджети. Для установки додатка натисніть кнопку «Завантажити», а потім «Завантажити». Після завантаження гаджета на комп'ютер клацніть по ньому двічі, щоб додати його на робочий стіл.
4
Якщо ви не знайшли потрібний гаджет на офіційній сторінці Microsoft, ви можете пошукати потрібну міні-програму на сайтах www.sevengadgets.ru, www.wingadget.ru та інших, де вибирати гаджети доведеться з величезної колекції.