Як очистити парафін.

Сучасні парафінові свічки дуже часто випускають у вже готових свічниках, які не дають парафину витекти назовні при плавленні. Але варто сильно подути на таку свічку, як на меблів або килимі утворюється парафиновое пляма.
Інструкція
1
Якщо ви опинилися в подібній ситуації, не слід відразу намагатися очистити парафін - діючи таким чином, ви тільки збільшите площа плями і ускладнив собі завдання. Краще дайте парафину повністю отвердеть, а вже потім беріться за справу.
2
Отверділий парафін легко видаляється з твердих дерев'яних, металевих, пластикових та інших поверхонь. Для очищення скористайтеся плоским предметом, наприклад компакт-диском, який допоможе зішкребти парафін, не пошкодивши поверхню. Після того, як основна частина парафіну буде видалена, залишки можна злегка нагріти феном і зібрати паперовою серветкою.
3
Якщо парафін пролито на тканину або килим, то після затвердіння потрібно його поламати пальцями на дрібні частини і спробувати акуратно відокремити від тканини або ворсу килима. Не слід застосовувати силу, намагатися вирвати отверділу масу - так можна зіпсувати річ.
4
Розокремивши основну частину парафинового плями, прикладіть до залишків паперову серветку і поставте зверху злегка нагріте праска. Парафін розплавиться і вбереться в м'який папір. Головне - не перестаратися і нічого не спалити. Якщо з першої спроби осилити парафін не вдалося, спробуйте ще кілька разів, поки не досягнете результату.