Як сканувати фотографію.

Сканування дозволяє отримати з паперового документа, фотографії, або сторінки книги цифрове зображення, яке може бути відправлено по електронній пошті, викладено в мережу або відкладено для зберігання.
Інструкція
1
Процес сканування починається з підключення сканера до комп'ютера і установки необхідного драйвера. Якщо сканер не укомплектований компакт-диском, на якому містяться драйвери пристрою, ви завжди можете завантажити потрібний драйвер на сайті виробника.
2
Після того, як сканер підключений, а система Windows розпізнала його належним чином, можна приступати до сканування. Для цього покладіть фотографію на скло сканера і накрийте кришку.
3
Відкрийте меню «Пуск» - «Всі програми» - «Факси й сканування» або «Пуск» - «Панель управління» - «Пристрої та принтери» - «Сканування документа або зображення». Для зручності подальшого доступу до додатка, помістіть його ярлик на робочий стіл.
4
Натисніть кнопку «Нове сканування" і виберіть у діалоговому вікні тип кінцевого файлу, максимальний дозвіл для досягнення найкращого результату і натисніть кнопку «Перегляд».
5
У вікні перегляду з'явиться робоча область сканування, яку потрібно зменшити до розмірів фотографії за допомогою маркерів виділення, а потім натиснути кнопку «Сканувати».
6
В результаті ви отримаєте цифрову фотографію , яку слід зберегти в будь-якому зручному місці, натиснувши кнопку «Зберегти як».