Як зробити терапевтичну подушечку.

Біль від потягнути м'язи або просто головний біль можна полегшити м'яким теплом. Додавши ефірні масла або саше з травами, можна підсилити лікувальний ефект. Зробити подушечку для трав'яний терапії просто і дешево. Можна зробити її будь-якого розміру, форми і покрою, і тому такі подушечки також є прекрасним варіантом подарунка. Використовуйте творчий підхід при виборі тканини і матеріалів.

Різні тканини можуть викликати у людини різну реакцію.

1. Розкладіть тканину на столі і відміряйте 2 квадрата однакового розміру. Подушки меншого розміру можна використовувати для очей, а більші - для голови і суглобів. Розміри можуть відрізнятися, але головне, щоб обидві деталі підходять один до одного, і щоб ви залишили місце для швів, незгірш 6 мм.

2. За допомогою ножиць виріжте квадрати. Покладіть їх лицьовою стороною один до одного. Простіше кажучи, сторона тканини, яка потім буде зовні, спочатку повинна дивитися всередину. Голкою і ниткою зшийте разом три з чотирьох сторін, залишивши край не менше 6 мм. Одна сторона повинна залишитися незшитим.

3. Отсипьте рис або лляне насіння у велику миску. Якщо сторони квадрата рівні 15 см, вам знадобиться трохи більше половини склянки, щоб набити майбутню подушечку. Кількість набивки залежить від вас, але головне - не переборщити.

4. Додайте 5-10 крапель ефірного масла на ваш вибір в рис або лляне насіння. Добре перемішайте, дайте повністю вбратися протягом 10 хвилин. Можна використовувати, наприклад, імбир, який допомагає при запаленнях, пиретрум при головних болях, лаванду в якості снодійного.

5. Якщо у вас немає ефірних масел, додайте в рис замість них сушені трави. Трави повинні бути дрібно помелені, щоб отримати одноманітну текстуру.

6. Виверніть зшиті квадрати навиворіт. Набейте подушечку ароматизованим рисом або лляним насінням, потім зашейте залишився край подушки. Робіть це дрібними стібками і стежте, щоб не було пропусків.