Як записати з мікрофона на комп'ютер. Як записати аудіо на комп'ютер без мікрофона.

Якщо ви вирішили записати розмову в Skype або спробувати свої сили в створенні аудіокниги, то не зайвим буде дізнатися, як на комп'ютері записувати звуки за допомогою мікрофона.
Інструкція
1
Власникам стаціонарних комп'ютерів процес запису доведеться почати з підключення мікрофона до звукової карти. Якщо ви користуєтеся ноутбуком, то ви можете робити запис через вбудований мікрофон.
2
В операційній системі Windows предустановлена програма для запису звуку, яку можна знайти через меню «Пуск» - «Всі програми» - «Службові» - «Звукозапис». Запустивши програму та натиснувши кнопку «Запис», ви почнете процес запису, зупинити яку можна, натиснувши кнопку «Стоп». Після цього вам буде запропоновано вибрати місце для збереження отриманого файлу і дати йому назву.
3
Відсутність вибору формату файлу, а також посередню якість запису програми «Звукозапис» змушує шукати програми сторонніх розробників. В інтернеті можна виявити велику кількість програм, які допомагають зробити запис за допомогою мікрофона дійсно якісної: Adobe Audition, Total Recorder, Atropos-SB, Autorecorder, Free Audio Recorder і т.п. Робота з будь-якої з цих програм не викличе складнощів. На прикладі програми Free Audio Recorder, яку можна завантажити за адресою www.freeaudiorecorder.net, розглянемо процес звукозапису з використанням мікрофона.
4
Встановіть програму і запустіть її. За замовчуванням настройки програми виставлені на запис звуку через мікрофон в формат MP3 з гарною якістю. При бажанні ви можете перейти на вкладки Recording і Output, щоб вибрати інші установки, а також папку, в яку будуть зберігатися файли. Для початку запису натисніть кнопку Record Sound, а для паузи або зупинки натисніть Pause або Stop відповідно.