Як прибрати живіт після кесарева розтину.

Народження дитини назавжди змінить ваше життя, а також ваше тіло. Приблизно чверть всіх жінок народжують за допомогою кесарева перерізу, і їм доводиться особливо сильно постаратися, щоб прибрати животик після пологів. І хоча зробити це складно, але способи все-таки є.
Вам знадобиться
  • - консультація лікаря
  • - програма харчування
  • - регулярні вправи
Інструкція
1
Щойно пологи залишилися позаду, і ви починаєте замислюватися про те, як прибрати живіт після кесарева , почати потрібно з консультації вашого лікаря. Як правило, медичні працівники рекомендують почекати хоча б 6 тижнів після операції, до того як починати робити фізичні вправи. Вашим м'язовим тканинам потрібен час, щоб прийти в себе.
2
Щоб прибрати живіт після кесарева , позбудьтеся будь шкідливої їжі в своєму раціоні і в усьому домі. Якщо ви - годуюча мама, ні в якому разі не обмежуйте себе в калоріях, а зосередьтеся на корисною і поживною їжі кшталт фруктів, овочів, нежирного м'яса, йогуртів і т.п. Пийте воду - вона допомагає відновлювати організм і виводити токсини.
3
Як тільки ви домоглися від доктора дозволу на навантаження, продумайте комплекс вправ. Обов'язково виконуйте його регулярно, по крайней мере 3 рази на тиждень по півгодини. Зосередьтеся на кардионагрузки і спалюванні жирів. Наприклад, на ходьбі в гору, стрибках зі скакалкою, бігу, їзді на велосипеді. Такі вправу знизять загальну масову частку жиру в організмі.
4
Після чотирьох-шести місяців, воздействуйте на живіт більш точково. Підберіть кілька вправ для всіх груп м'язів живота і поєднуйте комплекс з кардіотренуваннями.
5
Продовжуйте годування грудьми настільки довго, наскільки це можливо. Це допомагає позбавлятися від живота і додаткових калорій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uwT_zqqAbOg