Як викласти відео в інтернет. викласти відео в інтернет безкоштовно.

Сьогодні не потрібно кликати друзів в гості, щоб показати їм відзняте відео - достатньо викласти відеоролик в інтернет. Завантаживши відео, ви зможете зробити його загальнодоступним або обмежити його перегляд.
Інструкція
1
Більшість соціальних мереж підтримують завантаження відео, але найбільш популярним сайтом для розміщення відеороликів вже довгий час залишається www.youtube.com, на прикладі якого розглянемо, як викласти відео в інтернет.
2
Отримувати відео на YouTube можуть тільки зареєстровані користувачі, тому, перш за все, пройдіть процедуру реєстрації, яка не відніме у вас багато часу, але дозволить не тільки викладати відео, але і отримати ще ряд переваг. Ви зможете додавати вподобані ролики до вибраного, залишати коментарі, створювати свої канали і підписуватися на канали інших користувачів і т.д.
3
Після реєстрації і входу в систему під своїм логіном, натисніть кнопку «Додати відео» і вкажіть шлях до відеоролика на вашому комп'ютері. Його розмір не повинен перевищувати 2 Gb, а довжина 15 хв. На цьому етапі ви також можете налаштувати автоматичну трансляцію завантаженого ролика в свої акаунти деяких популярних соціальних мереж.
4
Після того, як відеоролик буде обраний, почнеться його завантаження, а вам буде запропоновано ввести його назву, опис, визначити його категорію і налаштувати рівень доступу. Коли ролик буде повністю завантажений, вам стане доступне посилання на нього. Крім того, завантажене вами відео ви завжди зможете знайти в розділі «Моє відео».
Зверніть увагу
Даний сервіс дає можливість завантажувати відеофайли, залишати коментарі та навіть вбудовувати в відео титри. У цій статті ми розповімо, як викласти відео на YouTube. Перш за все варто сказати, що на цьому відеохостингу можна зустріти величезну кількість як аматорських відеороликів, так і професійних кліпів і короткометражних фільмів.
Корисна порада
У наш час кожна людина хоч раз у житті створював свій відеоролик. Будь це просто зйомка на камеру, створення анімацій, малювання персонажів на комп'ютері, запис екрану або що небудь ще. Немає зараз таких лудей, які ніколи б не мали справу з відео. І, звичайно ж, кожному людині, створив своє відео, хочеться показати його друзям або взагалі всьому світу.
За кілька років після появи можливості підключатися до інтернету з високою швидкістю, в ньому з'явилася величезна кількість місць для розміщення відеофайлів, що дозволяють завантажувати ролики і ділитися ними з величезною кількістю користувачів. Одним з найпопулярніших відеосообществ став сайт YouTube, що дозволяє завантажувати різноманітні відео і показувати їх всьому світу.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт youtube.com і натисніть на посилання «Додати відео». У разі, якщо ви не маєте аккаунта на даному сервісі, на наступній сторінці відкриється форма для реєстрації в YouTube. В процесі реєстрації вкажіть адресу своєї електронної пошти, придумайте пароль, що складається не менше ніж з 8 символів. Крім цього ви можете вказати країну свого проживання, а також свій вік. Це вплине на рекомендації та обмеження для перегляду деяких відеороликів. Для захисту від автоматичних реєстрацій вам буде потрібно ввести код з картинки, після чого, прочитавши умови використання, натисніть на кнопку "Я приймаю умови, Створіть мій акаунт" .Якщо у вас є аккаунт Google, реєстрація на YouTube не буде потрібно.
2
Після входу під своїм обліковим записом знову натисніть на посилання «Додати відео». Відкриється сторінка додавання відеозапису. Для початку завантаження знову натисніть кнопку «Додати відео», і вкажіть шлях до відеозапису у вікні, файлового менеджера, потім натисніть кнопку "Відкрити". Відразу після цього почнеться завантаження ролика, швидкість якої залежатиме від швидкості вашого підключення до інтернету. Поки йде завантаження ролика, в спеціальних полях вкажіть такі відомості про відео, як назва, опис, категорія і теги. Ці відомості допоможуть тим, хто буде шукати ваш ролик на сервісі за допомогою вбудованого пошуку, а також за допомогою сторонніх пошукових машин. Після завантаження та обробки ролика натисніть на кнопку «Зберегти зміни».
3
Скопіюйте посилання на завантажений відеоролик і розішліть її всім, кому ви хотіли показати його. Для додавання ролика на сайт або в блог натисніть на кнопку «Відправити», потім на кнопку «Вбудувати» і скопіюйте embed-код відео. Потім вставте його в редактор записів сайту або блогу. На сторінці поста з'явиться відео і плеєр Youtube.