Як навчитися писати твори. Як навчитися писати есе з англійської.

Всі ми вчимося в школі писати і рахувати. Але от писати змістовні тексти творів виходить не завжди. Цьому можна навчитися, якщо докласти зусиль. Звичайно, письменниками все і не стануть, але цілком можна навчитися писати на нескладні теми.
Інструкція
1
Щоб самому добре писати, треба спочатку багато читати. Це допоможе поповнити словниковий склад, а крім цього читання допомагає розвинути уяву, що також необхідно для написання текстів.
2
Потім треба добре засвоїти процес написання творів. Спочатку добре продумуємо тему твори , про що слід згадати, які думки розгорнути ширше, до яких висновків прийти. Можна на основі цих роздумів написати невеликий план, який зазвичай містить три частини: вступ, основна частина і висновок. Добре обдумавши тему, можна приступати до листа.
3
Накидайте попередній начерк вашого твори , виходячи з вами складеного плану. Спробуйте порадитися з батьками або друзями, все і написане зрозуміло. Начерк слід підробити, якщо якісь пункти плану виявилися погано освітленими. Працюйте з начерком до тих пір, поки викладений вами матеріал не буде сприйматися легко і зрозуміло для ваших близьких. Сміливіше використовуйте всілякі ввідні слова і слова-зв'язки. Не забувайте писати, що це ваша думка: твір звучатиме переконливіше.
4
Коли необхідна ясність досягнута, можна переходити до написання твори в робочий зошит. Якщо з першого разу твір не вийшло, не варто сумувати: все приходить з досвідом. Пробуйте ще і ще. Зрештою обов'язково вийде!