Як скопіювати документ.

Якщо перед вами стоїть завдання скопіювати вміст PDF файлу і перенести його в документ Word, то зробити це звичайним способом Copy - Paste швидше за все не вдасться. Краще використовувати програму для конвертації.
Вам знадобиться
  • Програма PDF2Word або ABBYY PDF Transformer. Завантаження програм доступна на офіційних сайтах: www.toppdf.com і www.pdftransformer.abbyy.com.
Інструкція
1
Якщо ви встановили PDF2 Word, відкрийте програму і виберіть File - Open, щоб додати файл у форматі PDF, вміст якого потрібно скопіювати.
2
Після того, як ви додасте файл, перед вами відкриється діалогове вікно, в якому можна вибрати різні варіанти налаштувань конвертації. Наприклад, на вкладці Graphics ви можете вибрати режим копіювання тексту без картинок.
3
Потім вам буде запропоновано вибрати папку, в яку буде збережений отриманий документ Word. Після цього почнеться процес конвертації, час виконання якої залежатиме від розміру вихідного файлу. Після закінчення конвертації буде відкритий отриманий документ Word.
4
Якщо ви встановили ABBYY PDF Transformer, відкрийте розділ програми «Конвертувати документ PDF» і виберіть PDF файл, натиснувши кнопку «Відкрити PDF».
5
В меню зліва ви можете вибрати настройки конвертації і шлях до папки з кінцевим файлом. Після того, як настройки будуть зроблені, натискайте кнопку «Конвертувати» і через деякий час перед вами відкриється готовий документ Word.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nz5WUnV3JhM