Як визначити пробіг.

Показання одометра для багатьох є визначальним фактором при купівлі вживаного автомобіля. Не секрет, що недобросовісні продавці «скручують» пробіг , і справедливо буде задатися питанням, як же визначити справжній пробіг авто.
Інструкція
1
Якщо ви придивляєтеся до відносно нового автомобілю, то пробіг можна визначити за записами про проходження регулярного ТО в сервісній книжці - рідко хто відмовляється від гарантії на новий автомобіль, і починає обслуговувати машину поза сервісного центру . В кожного запису фіксується поточний пробіг , і навіть якщо останнє ТО було давно, то про показання одометра в більшості випадків можна судити по періодичності візитів в сервіс.
2
Про реальний пробіг е може багато сказати огляд ходової частини. Продавець може заявляти, що автомобіль не пройшов і 40 тис., Але стан сайлентблоков і важелів може красномовно показувати, що ця цифра занижена вдвічі. Гальмівні колодки зазвичай стираються до 40 -45 тис. Км пробіг а, і по їх стану теж можна визначити правильність показань одометра.
3
Заміна ременя ГРМ виробляється, в середньому, кожні 50 -70 тис., Але перед оглядом найкраще дізнатися інтервал заміни для конкретної моделі. Зробивши це, станом ременя ви зможете визначити приблизний пробіг : якщо ремінь слід міняти через 60тис. км і він вже значно зношений, значить, пробіг ніяк не може бути менше цієї цифри.
4
Рік випуску автомобіля може говорити про пробіг е лише побічно, адже за рік на автомобілі можна проїхати як 5 тисяч, якщо це «машина вихідного дня», так і 200, якщо авто використовується в роботі таксі. Тут слід дивитися швидше на модель - навряд чи власник спортивного купе, що переконує вас, що автомобіль пройшов за 3 роки 15 тисяч, скидався з машини пил в гаражі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9lDhK7pE2co
Зверніть увагу
Насправді, пробіг - останнє, на що слід дивитися, купуючи автомобіль. Набагато важливіше правильно оцінити поточний стан машини.
Корисна порада
Щиток приладів без слідів втручання і рівне становище цифр (для старих авто) будуть додатковою гарантією того, що пробіг на одометрі справжній.