Як зробити кухонний рушник.

Кухонні рушники, які також називають рушниками для посуду або для чаю, мають безліч застосувань на кухні. Їх часто вішають на плиту і користуються ними для прибирання столу, розстиланням на стільниці або протирання посуду.

Створіть своє власне кухонний рушник, це відмінний спосіб зробити його оригінальним. Такі рушники також можна міняти відповідно до пори року або в особливих випадках. Наступні рекомендації підійдуть для створення простих рушників, але їх можна потім прикрасити вишивкою, аплікаціями або намальованими від руки зображеннями.

1. Відріжте прямокутний шматок тканини 68,5 см в довжину і 43-48 см в ширину, в залежності від бажаного результату. З вужчого прямокутника вийде тонкий рушник, а з більш широкого - рушник, заслону велику площу.

2. Загніть верхній і нижній край приблизно на 6 мм. Пропрасуйте краю праскою. Прошийте загнуті краї. Загніть ці краї ще раз на стільки ж міліметрів. Знову прошийте.

3. Загніть і пропрасуйте бічні краю на 6 мм. Прошийте. Потім знову загніть на 6 мм, пропрасуйте і прошийте. По всіх краях повинні бути оброблені кромки, не повинно стирчати непідшиті кутів.

4. Складіть рушник в три рази по довжині, погладьте праскою. Складіть рушник удвічі і повісьте його на плиту.