Як відключити повідомлення.

В Windows 7 повідомлення надходять як мінімум з трьох джерел: повідомлення Служби контролю облікових записів про спроби програм внести зміни в комп'ютер; спливаючі повідомлення додатків про оновлення та інші події; повідомлення системи про неполадки в роботі. Користувач з правами адміністратора може приховати повідомлення окремо або відключити їх повністю.
Інструкція
1
Вимкнути сповіщення про спроби внести зміни в комп'ютер можна таким чином: Натисніть на прапорці "Центр підтримки" у правому нижньому куті робочого столу. Виберіть "Відкрити центр підтримки"/"Зміна параметрів контролю облікових записів". Перетягніть бігунок вниз, на рівень «Ніколи не повідомляти" і натисніть "OK".
2
Відключити спливаючі повідомлення додатків про оновлення та інші події можна у вікні налаштувань панелі задач: Правою кнопкою миші вільне нижньої рядка робочого столу і виберіть "Властивості"/"Налаштувати"/"Включити або вимкнути системні значки". Для кожної програми встановіть "Приховати значок і повідомлення" і внизу натисніть "ОК".
3
Повністю відключити роботу служби усунення проблем можна в системному реєстрі: Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть "Все програми"/"Стандартні"/"Виконати". Наберіть "regedit" і натисніть "ОК". У лівому вікні відкрийте послідовно папки "HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ Windows Error Reporting". У правому вікні двічі натисніть рядок "disable" і змініть значення з 0 на 1. Якщо такого параметра немає, клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці правого вікна, виберіть "Створити"/"DWORD" і наберіть ім'я параметра "disable". Встановіть його значення рівним 1. Закрийте вікно реєстру.