Як навчитися боксу.

Навіть сама підготовка до того, щоб навчитися боксу , допоможе вам знизити рівень стресу і знайти хорошу фізичну форму. А коли ви навчитеся боксувати, то до цих бонусом додасться ще й почуття власної сили. Навчитися боксу можна займаючись із тренером і самостійно.
Вам знадобиться
  • Боксерські рукавички
  • Бинти
  • Скакалка
  • Одяг для тренування
  • Посібники з боксу
  • Кросівки ( не надто тісні)
  • Телефонний довідник
  • Комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Щоб навчитися боксу знайдіть свій зал і тренера. Можна вивчити телефонний довідник або довідник організацій. Ще буде незайвим пошукати інформацію на цю тему в інтернеті.
2
Поговоріть з співробітниками залів, які ви для себе обрали, щоб з'ясувати, що включає в себе їх боксерська програма. Уточніть інформацію про вартість навчання. Виберіть той варіант залу, який підходить вам за всіма параметрами.
3
Щоб почати навчання боксу , вам необхідно базове боксерське спорядження. У більшості залів, ви можете користуватися місцевими рукавичками, наприклад, але куди приємніше мати свої власні. Отже, вам потрібні бинти, рукавички (якщо їх вага більше 300 грам, то на перших порах їх можна використовувати як в індивідуальних так і в парних тренуваннях), кросівки (поки ви тільки починаєте, тому можна обійтися без спеціальної боксерської взуття), футболка і шорти.
4
Як скоро ви навчитеся і з чого почнете - залежить від вашого тренера. Але пам'ятайте одне - кожен день тренуйте удари. Навіть якщо ви не йдете в спортзал, то дуже важливо практикуватися. Щоденні тренування допоможуть вам почувати себе впевненіше, розслабленість. Перемагати буде простіше!
Зверніть увагу
Тренування боксу в домашніх умовах - це чудове навчання, завдяки якому ви побачите, які основні рухи і удари існують в боксі. Основне гідність даного відео - це те, що воно з легкістю замінить вам особистого тренера і ви з легкістю зможете навчатися улюбленому спорту прямо у себе вдома! Будьте обережні при виконанні елементів, у уникнення травм!
Корисна порада
Навіщо читати статтю про те, як навчитися битися? Хоча б для того, щоб правильно підібрати дану секцію! Для тих, хто хоче добре навчитися битися, оптимальним видом спортивних занять стане, безумовно, бокс або кікбоксинг. Набагато складніше навчитися битися в домашніх умовах, без наявності суперника. Але при великому бажанні і це можливо. Не поспішайте купувати боксерські рукавички і грушу.