Як займатися на еліптичному тренажері. натальная карта безкоштовно з розшифровкою.

Еліптичний тренажер - це особливий спортивний снаряд, який поєднує в собі Стьопи і бігову доріжку, займаючись на якому ви зможете опрацьовувати всі основні групи м'язів, надаючи на них оптимальне навантаження. При цьому еліптичні тренажери досить компактні. Якщо ви роздумуєте над питанням, який тренажер придбати для домашніх тренувань, еліптичний тренажер стане відмінним вибором. Займатися на еліптичному тренажері зможуть усі члени вашої сім'ї незалежно від статі, віку та фізичної підготовки, завдяки тому, що тренажер дозволяє налаштувати відповідний рівень навантаження.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до тренування на еліптичному тренажері , трохи розімніть і виконайте кілька вправ на розтяжку. Завершувати тренування також рекомендується серією легких аеробних вправ і розтяжкою.
2
Під час тренування необхідно контролювати пульс. Для початківців гранична частота пульсу становить 110 - 120, поступово навантаження потрібно збільшувати. Якщо ви перебуваєте в хорошій фізичній формі, то частоту пульсу можна довести до рівня 80% від максимального вікового пульсу. Формула для обчислення максимально допустимого вікового пульсу - 220 мінус ваш вік.
3
Здійснюйте руху як вперед, так і назад, щоб збалансувати навантаження і задіяти більшу кількість м'язів. Пам'ятайте, що поза, під час заняття повинна бути зручною, постановка стійкою, рухи повинні бути плавними, без ривків, щоб виключити можливість появи травм. Намагайтеся під час рухів не надто нахиляти тіло вперед.
4
Важливо вибрати правильний одяг для занять - вона повинна бути зручною, вільної, з гігроскопічних тканин, підійде і простий бавовняний спортивний костюм. В якості взуття підійдуть будь-які зручні спортивні кросівки.
5
Для вибору часу проведення занять варто прислухатися до власного біоритму. Тренуйтеся в той час доби, коли відчуваєте найбільший прилив енергії, але пам'ятайте, що не можна приступати до тренувань відразу після підйому. Повинно пройти 2-3 години, а завершити тренування необхідно не менше, ніж за 2 години перед сном.
6
Приступати до спортивних тренувань рекомендується не раніше ніж через 2 години після їжі, а після занять на тренажері постарайтеся не їсти протягом години, в крайньому випадку, випийте склянку кефіру або знежиреного йогурту. Якщо в процесі тренування на тренажері ви відчули спрагу, можна прополоскати рот водою. Намагайтеся не пити багато рідини під час і відразу після заняття. Рекомендована доза рідини під час тренування - не більше 200 мл, це може бути просто чиста вода, або вода з додаванням невеликої кількості лимонного соку або меду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vk_wpPHpfQE
Зверніть увагу
Рекомендується перед початком занять проконсультуватися з лікарем.
Корисна порада
Не прагніть відразу занадто збільшувати навантаження, якщо ви відчули втому, слабкість або у вас закрутилася голова - припиніть тренування.