Як редагувати pdf-документ. робити написи в документі pdf.

Необхідність редагування PDF файлів виникає не часто, але зазвичай застигає зненацька. Редагувати закладки, текст, коментарі, зробити напис, виділити або вирізати фрагмент, додати зображення, а також виконати інші дії з документом PDF вам допоможуть програми-редактори.
Вам знадобиться
  • Одна з програм: Adobe Acrobat Pro, VeryPDF PDF Editor, Jaws PDF Editor, Foxit PDF Editor або будь-яка аналогічна.
  • Завантажити програми можна на одному з офіційних сайтів: www.adobe.com, www. verypdf.com, www.jawspdf.com, www.foxitsoftware.com та інших.
Інструкція
1
Всі програми мають схожий інтерфейс, тому розглянемо основні принципи редагування на прикладі програми Foxit PDF Editor.
2
Запустіть програму і відкрийте файл PDF за допомогою меню File - Open. Після додавання документа PDF інтерфейс програми зміниться, з'явиться меню навігації і основна панель інструментів. В даному режимі ви зможете додати нову сторінку, відредагувати закладки, текст, додати нове зображення і т.д.
3
Подвійне клацання на сторінці документа відкриє доступ до режиму редагування зображення, що нагадує інтерфейс програми Photoshop. В даному режимі ви зможете редагувати документ PDF так само, як і будь-яку фотографію в Photoshop. На панелі інструментів можна знайти основні засоби роботи з векторним зображенням. Повернутися в основне вікно програми можна натисканням кнопки Save and Close Image Editor в меню.
4
Зберегти отриманий результат можна, як і в будь-який інший програмі, натисканням клавіш Ctrl + S або вибравши в меню File - Save as.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oGAddaLZaFY