Як зробити сканер.

Не варто бігти в магазин або фотосалон, якщо вам раптом знадобилося відсканувати документ або фотографію - ви можете і не підозрювати, що у вас вже є сканер!
Інструкція
1
Справа в тому, що будь-який сучасний фотоапарат, який є майже у кожного, чудово справляється з роботою сканера, а в деяких випадках, цифрове зображення, отримане таким чином, значно перевершує зроблену сканером картинку.
2
Щоб використовувати фотокамеру в якості сканера, виставте налаштування якості фотографії на максимум і перейдіть в режим макрозйомки. Зазвичай такий режим позначається значком у вигляді квітки. У деяких фотокамерах для сканування передбачений спеціальний режим Copy, який може бути позначений значком у вигляді одного або декількох аркушів паперу.
3
Покладіть документ або фотографію на рівній поверхні і забезпечте хороше освітлення. Спалах фотокамери не надто добре підходить для зйомки документів, а найкращої якості вдається зазвичай домогтися при природному денному світлі. Прямий електричне світло може викликати відблиски, тому намагайтеся використовувати м'який, розсіяне світло.
4
Наведіть об'єктив, намагаючись тримати камеру рівно, і зробіть знімок. Якщо фотографія вийшла нечітка, спробуйте видалити або наблизити камеру. Уже через кілька спроб ви досягнете потрібного результату, і наступного разу будете точно знати, з якої відстані виходить зображення хорошої якості.
5
Після того як ви отримаєте якісну фотографію, вам залишиться тільки скопіювати її з фотокамери в комп'ютер. Зробіть це за допомогою USB кабелю або пристрою для читання карт пам'яті.