Як вибрати правильно фотоапарат.

З появою цифрової фотографії і наступному зниженні цін на фототехніку, вибрати фотокамеру стало, на перший погляд, дуже не просто - спробуй розберися у всіх цих «мильниці» і «дзеркалках»!
Інструкція
1
Якщо ви підшукуєте фотокамеру, на яку будете знімати від випадку до випадку і ви не дуже вимогливі до якості фотографій, то можете вибрати такий фотоапарат , який влаштує вас за ціною і сподобається зовні. При цьому зверніть увагу на дисплей - чим більше розмір його діагоналі, тим зручніше буде керувати зйомкою і переглядати зняті фотографії. Також варто визначитися з типом харчування - фотокамера може працювати від звичайних батарейок, які можна купити в будь-якому магазині, або від вбудованого акумулятора, який доведеться заряджати від мережі.
2
Якщо ви бажаєте досягти хороших знімків, і при цьому мати фотоапарат завжди під рукою - зверніть увагу на компактні моделі в надтонких корпусах. Вони коштуватимуть значно дорожче більш простих фотокамер, але витрачені кошти повернуться вам сторицею у вигляді чудових знімків і можливості вмістити фотоапарат навіть в кишені сорочки. Такі камери деколи незамінні на літньому відпочинку, коли не хочеться обтяжувати себе ніяким зайвим вантажем.
3
Якщо ви хотіли б всерйоз зайнятися мистецтвом фотографії, вам доведеться купити напівпрофесійний апарат з ручними настройками або розщедритися на дзеркальну камеру початкового рівня. Почніть з такої моделі, на яку вистачає коштів, але будьте заздалегідь готові до подальших затратам - підвищення вашої майстерності буде неминуче супроводжуватися покупкою додаткової фототехніки. Крім того, розміри таких фотокамер значно перевищують моделі звичайних «мильниць», що приносить власникам деякі незручності.
4
Якщо ви не готові до покупки дорогого дзеркального фотоапарат а, розмір камери для вас не занадто принциповий, і ви хотіли б мати камеру, за допомогою якої можна робити знімки віддалених об'єктів хорошої якості, то шукайте відповідний за ціною компактний «ультразум». Такі фотокамери відрізняються багаторазовим оптичним зумом, який дає можливість наближати об'єкти, отримуючи чітке зображення навіть на дуже великій відстані. Купуючи такий фотоапарат , ви можете сміливо розлучитися з біноклем - «ультразум» значно зручніше.