Як вибрати щітки.

Щітки склоочисників рекомендується міняти, коли після очистки на склі залишаються смуги, адже погано очищене скло може стати причиною поганої видимості, і як наслідок - аварії. Кілька практичних рекомендацій допоможуть вам у виборі щіток.
Інструкція
1
Каркасні щітки, підкуповуючи своєю дешевизною, є найбільш поширеним варіантом, але аж ніяк не найкращим. В силу своєї конструкції, такі щітки «дубеют» на морозі, а в снігопад забиваються мокрим снігом, паралізуючи роботу склоочисників. Частково ця проблема вирішується покупкою каркасних щіток зі «спойлером» - пластиковим кожухом, який запобігає потраплянню снігу в корпус щітки і на швидкості притискає її до скла. В теплу пору року каркасні щітки теж не сильно радують автовласників, видаючи під час роботи неприємний скрип, погано справляючись з очищенням скла, а іноді і залишаючи на поверхні подряпини. Купувати каркасні щітки слід лише в безвихідній ситуації, і обов'язково моделі відомих виробників.
2
Безкаркасні щітки останнім часом користуються найбільшим попитом автолюбителів, незважаючи на відносно високу ціну в порівнянні з каркасним варіантом. Такі щітки служать довше, добре очищають поверхню, не залишаючи на склі розлучень і не створюючи сторонніх звуків. Безкаркасні щітки менш схильні обмерзанню і добре справляються зі своєю роботою в мороз і мокрий сніг. Конструкція цих щіток дозволяє міняти гумову смугу очищення, але часто така заміна виявляється марною тратою грошей - якщо щітка перестала чистити, то, швидше за все, зносилася не тільки гумка, але і ослаб сам корпус, а значить, щітка перестала забезпечувати належне прилягання до скла. У більшості випадків безкаркасні щітки виробництва відомих виробників можуть бути рекомендовані до покупки.
3
Гібридні щітки, що поєднують в собі безкаркасний варіант і систему коромисел і шарнірів, служать до 12 місяців і показують найкращі результати очищення. Це досягається за рахунок унікальної конструкції, що дозволяє домогтися максимального прилягання до скла, і високої якості матеріалів, використовуваних у виробництві таких щіток. Вартість гібридних щіток висока, але і міняти їх потрібно в кілька разів реже.Тем, хто не любить дуже часто займатися заміною щіток і цінує високу якість, рекомендується купувати гібридні щітки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hmXShwVxSy4